خشکبار درسینا
خانه / آلبالو / آلبالو تازه صادراتی با دم کیلویی چند؟

آلبالو تازه صادراتی با دم کیلویی چند؟

آلبالو تازه به صورت با دم در بعضی از مناطق ایران چیده می شود. لذا خریداران بسیاری تمایل دارند تا اطلاع داشته باشند که نوع صادراتی این محصول در بازار کیلویی چند است؟ آیا شما هم می خواهید از قیمت این میوه صادراتی که با دم چیده شده است مطلع گردید؟
میوه آلبالو با شروع فصل تابستان در اکثر مناطق ایران قابل برداشت می باشد. بیشتر باغداران این محصول را بدون دم و یا ساقه چینده و برای فروش روانه بازار می نمایند. اغلب خریداران این آلبالو تازه، میدان های میوه و تره بار یا کارخانه های تولید مربا و کمپوت هستند.

آلبالو تازه
آلبالو تازه صادراتی

برای اینکه آلبالو تازه صادراتی را تهیه نمایید، حتما باید با مراکز اصلی آن در ارتباط باشید. این مراکز این میوه کوچک و خوشمزه آلبالو را با دم و یا ساقه از درخت جدا می نمایند.
چیدن آلبالو تازه از درخت بسیار مشکل است. این میوه خوشمزه بر خلاف ظاهرش دارای ساقه و یا دم بسیار محکمی می باشد. لذا معمولا باغداران تمایلی به چیدن آن به صورت با دم از خود نشان نمی دهند. اما اگر از لحاظ مالی شرایط خوبی به آنها پیشنهاد گردد، می پذیرند.

آلبالو تازه

آلبالو تازه کیلویی چند؟

آلبالو تازه از زمانی که وارد بازار می گردد تا پایان فصل برداشت، دارای نوسان قیمت بسیاری می باشد.
اگر می خواهید بدانید قیمت آلبالو تازه در بازار چند است؛ اول باید نوع درخواست خود را مشخص نمایید.
قیمت کیلویی آلبالو اگر با دم و برای صادرات چیده شده باشد بسیار بالاتر است. در مقابل، آلبالویی که بدون دم چیده شده و در کشور به فروش می رسد، ارزان تر خواهد بود.
بنابراین قیمت آلبالو صادراتی که با دم چیده می شود تا حدودی بالاتر از حد معمول می باشد. دلیل آن هم شرایط سخت برداشت و نوع بسته بندی است که برای آلبالو در نظر گرفته می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158691003
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش آلبالو تازه با بسته بندی صادراتی

فروش آلبالو تازه با بسته بندی صادراتی در مرکز خشکبار درسینا صورت می گیرد. مشتریان …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید.