خشکبار درسینا
خانه / آلبالو / انواع آلبالو تازه درشت صادراتی

انواع آلبالو تازه درشت صادراتی

آلبالو تازه انواع گوناگونی دارد که نوع درشت آن اغلب به عنوان محصولی صادراتی به کشور های خارجی نظیر روسیه و ترکیه ارسال می گردد و می توان در فصل تابستان فروش بالایی از این محصول را در بازار مشاهده نمود.
آلبالو تازه درشت را می توان یکی از میوه های تابستانی بر شمرد که از نظر صادراتی فروش انواع آن، در این فصل به کشورهای دیگر، بسیار بالا می باشد.
آلبالو تازه و درشت ایران طرفداران بسیاری در کشورهای روسیه و ترکیه داشته به همین جهت در زمان برداشت این محصول سفارشات خرید فراوانی از طریق این کشور ها به سمت باغداران و فروشندگان آلبالو تازه در ایران روانه می گردد.
آلبالو تازه درشت صادراتی
یکی از محصولات صادراتی ایران را می توان آلبالو تازه و درشت به حساب آورد که متقاضیان خرید آن در فصل بهار و تابستان فراوان هستند.
فروش آلبالو تازه و درشت صادراتی در کشور ما از اواسط بهار شروع شده و تا اواسط تابستان ادامه پیدا می نماید.
آلبالو صادراتی ایران با دم یا ساقه چیده می شود که همین امر سبب می گردد باغداران کمی به جدا کردن آلبالو تازه از درخت با ساقه اقدام نمایند، بنابراین حجم زیادی از این میوه برای فروش و صادرات وجود نخواهد داشت.
فروش آلبالو تازه و درشت صادراتی بیشتر در تبریز و برخی از شهرهای کوچک نزدیک به تهران و مشهد صورت می پذیرد و برای اینکه بتوان حجم خوبی از این محصول را خریداری نمود باید از مدت ها قبل از برداشت این محصول، با فروشندگان آن ارتباط بر قرار نمود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158691003
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش آلبالو تازه با بسته بندی صادراتی

فروش آلبالو تازه با بسته بندی صادراتی در مرکز خشکبار درسینا صورت می گیرد. مشتریان …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید.