خشکبار درسینا
خانه / درسینا / انواع بادام درختی ایرانی خام

انواع بادام درختی ایرانی خام

بادام درختی ایرانی انواع مختلفی را دارد و فروش نوع خام آنها فروش بسیار بالایی را دارد و می توان برای مصارف مختلفی از آنها استفاده کرد.
بادام درختی در دسته خشکبار خوشمزه و پر فروش ایران قرار می گیرد که می توان آن را از لحاظ ویژگی های ظاهری که دارد به چند دسته تقسیم نمود.
بادام پوست کاغذی: این بادام به دلیل این که دارای پوست چوبی بسیار نازک است به این نام شهرت دارد. یعنی پوسته آن حتی با فشار دست می شکند و از این نوع بادام به صورت خام، شور و بو داده در آجیل های ایرانی استفاده می شود.
بادام مامایی: این نوع بادام دارای پوسته بسیار سفت و محکم است که به سختی می شکند. میوه آن زود رس و بسیار خوشمزه می باشد. این نوع بادام در برابر آفات مقاومت بسیار بالایی را از خود نشان می دهد و بیشتر صادرات بادام کشورمان از این رقم است.
بادام سنگی: این نوع بادام نیز دارای پوسته بسیار محکمی می باشد که برای رسیدن به مغز، حتما باید پوسته شکسته شود. درخت بادام سنگی در مناطق کم آب رشد بسیار خوبی را خواهند داشت و از میوه آن علاوه بر این که به صورت شور داده در آجیل استفاده می کنند، در مصارف دارویی نیز بهره می گیرند.
بادام درختی خام
اغلب مشتریان در هنگام خرید بادام درختی در هر سه مدل، به دنبال نوع خام آن هستند تا خودشان آن را بو دهند. بادام خام مصارف گسترده ای را دارد ودر مصارف شیرینی پزی و شکلات سازی می توان شاهد این امر بود.
یکی از مشتریان بزرگ بادام خام ایرانی کشورهای خارجی هستند که به دلیل کیفیت بسیار بالای بادام کشت شده در ایران سالانه این محصول را در میزان بالایی خریداری می کنند.
انواع بادام خام درختی، علاوه بر داشتن طعم بسیار عالی دارای خواص بسیار بی نظیری است و در درمان برخی از بیماری بسیار موثر می باشد. برای همین بادام در میان خشکبار ایرانی فروش خوبی را به خود اختصاص می دهد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158691003
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد توسط سایت درسینا با بهترین کیفیت و …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید.