خشکبار درسینا
خانه / درسینا / بهترین گردوی صادراتی تازه در ایران

بهترین گردوی صادراتی تازه در ایران

گردوی ایران به دلیل مرغوبیت بالایی که دارد به عنوان محصولی صادراتی نیز فروخته می شود و مشتریان بیشتر به دنبال خرید نوع تازه آن در بازار می باشند.
گردو میوه ای کوچک و پر فایده است که مصرف آن سبب می گردد تا خواص زیادی به بدن ما برسد. خوشبختانه این محصول به قدر کافی در ایران کاشت و برداشت می شود و می توان نمونه های بسیار خوبی از آن را در بازار های مختلف ایران دید.
در ایران چندین نوع گردو رشد و پرورش می کند اما با توجه به تحقیقات گسترده ای که متخصصان در این زمینه انجام داده اند می توان فهمید که در برخی از مناطق به دلیل نوع آب و هوا، گردو به دست آمده بسیار مرغوب تر می باشد.
بهترین گردو ایران
در ایران و در استان همدان منطقه ای به نام تویسرکان وجود دارد که گردوی تولید شده در آن کیفیت و طعمی بسیار عالی دارد برای همین خیلی از مشتریان تلاش می کنند تا بتوانند از آنجا محصول مورد نیاز خود را تهیه نمایند.
اغلب گردو این منطقه بسیار زود به فروش می رسد و درصدی از آن در دسته محصولات صادراتی بسته بندی، و به خارج از کشور فرستاده می شود.
گردو تازه ابتدا باید خشک شود تا رطوبت درون مغز آن سبب فساد نگردد. برداشت بهترین گردو در مناطق دیگری از ایران نیز صورت می پذیرد اما به دلیل این که گردوی همدان در کشورمان زبانزد می باشد بیشتر مشتریان در هنگام خرید راهی این شهر می شوند.
خرید و فروش گردوی صادرتی از طریق سایت های اینترنتی نیز انجام می شود و خیلی از افراد می توانند برای تهیه بهترین و تازه ترین نوع این محصول از این طریق اقدام نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158691003
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد توسط سایت درسینا با بهترین کیفیت و …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید.