خشکبار درسینا
خانه / آلبالو / تولید انواع آلبالو درشت ترش مشهد

تولید انواع آلبالو درشت ترش مشهد

آلبالو ترش مشهد در برخی از نواحی مانند زشک بسیار درشت می باشد و می توان از آن در تولید انواع محصولات استفاده نمود.
آلبالو در خیلی از نواحی اطراف مشهد مانند شاندیز، زشک، نغندر، کنگ و طرقبه رشد می کند. معمولا آلبالوی پرورش یافته در این مناطق از نوع رسمی می باشد و باغداران و خریداران سعی می کنند که این میوه خوشمزه را که مصارف بالایی دارد به طرق مختلف نگهداری و ذخیره نمایند تا بتوانند در فصل های سرد سال نیز آن را ارایه دهند.
تولید انواع آلبالو
می توان گفت به طور کل آلبالو به سه شیوه مختلف در اختیار مشتریان گذاشته می شود.
خیلی از افراد می کوشند تا آلبالوی باغ خود را به صورت تازه وارد بازار نمایند و یا در اختیار کارخانه داران قرار دهند تا سود خوبی را در ابتدای فصل داشته باشند.
دسته ای دیگر آلبالو را خشک می کنند تا بتوانند در فصل های سرد سال نیز منبع در آمدی داشته باشند و آلبالو را به صورت خشک به بازار عرضه نمایند.
و اما برخی از افراد که دارای امکانات هستند آلبالو را در سرد خانه نگه داری می کنند و در فصل های پائیز و زمستان به کارخانه دارانی که کمپوت، مربا و بستنی تولید می کنند ارایه می دهند.
آلبالو در برخی از نواحی مشهد مانند زشک بسیار درشت تر از نواحی دیگر به عمل می آید اما به دلیل این که باغ های این منطقه خوش آب و هوا وسعت کمی دارد تنها برخی از مراکز می توانند نمونه محصول برداشت شده از آن را به مشتریان خود عرضه نمایند.
در ضمن آلبالوی رسمی حتی اگر ریز باشد طعمی بسیار عالی تر از آلبالو فرنگی و مجاری دارد و همین امر سبب شده تا خیلی از خریداران به دنبال تهیه این محصول باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158691003
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش آلبالو تازه با بسته بندی صادراتی

فروش آلبالو تازه با بسته بندی صادراتی در مرکز خشکبار درسینا صورت می گیرد. مشتریان …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید.