خشکبار درسینا
خانه / توت / توت خشک / تولید بهترین توت خشک صادراتی در ایران

تولید بهترین توت خشک صادراتی در ایران

تولید بهترین توت خشک صادراتی در برخی از مناطق ایران در حجم گسترده ای صورت می پذیرد و می توان به آن به عنوان محصولی صادراتی نگاه کرد.
توت خشک تولید شده در ایران چندین نوع است که این موضوع ارتباط بسیار مستقیمی را با نوع آب و هوای موجود در هر منطقه دارد. به عنوان مثال توت خشکی که از کرمانشاه برداشت می شود با توت خشک تولید شده در مشهد و یزد متفاوت است.
این تفاوت علاوه بر این که در ظاهر این میوه خشک پیدار است در طعم و رنگ آن هم تاثیر به سزایی را خواهد داشت. درکل در میان مناطق برداشت توت خشک در ایران چند مورد وجود دارد که توت بسیار مرغوبی را عرضه می کنند و می توان بر روی محصول آنها به عنوان کالایی صادراتی حساب باز کرد.

بهترین توت خشک ایران

بهترین توت خشک برداشت شده در ایران به نام رسمی معروف می باشد و می توان آن را در نواحی مخنلفی مانند طرقبه، قم و کرج یافت نمود.
توت سفید تولید شده در این سه ناحیه اگر درست خشک شوند از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و با قیمتی بالا در بازارهای جهانی خرید و فروش می شوند.
اغلب افرادی که دچار فقر آهن و دیابت هستند سعی می کنند تا به صورت روزانه از این میوه خشک استفاده کنند. در ایران مصرف توت خشک جدیدا با استقابل بیشتری رو به رو شده است و مشتریان می توانند برای آگاهی از قیمت های مناسب این محصول با مراکز عرضه آن در ارتباط باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158691003
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت توت خشک درجه یک

توت خشک درجه یک از کجا خرید نماییم؟

برای بسیاری از افراد این سوال مطرح است که توت خشک درجه 1 را از …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید.