خشکبار درسینا
خانه / آلبالو / خریدار میوه آلبالو تازه درشت در بازار

خریدار میوه آلبالو تازه درشت در بازار

میوه آلبالو تازه و درشت در بازارهای ایران زیاد طرفدار دارد و می توان این میوه ترش را در دسته محصولات صادراتی قرار دارد و خریدار آن را اغلب تاجران بزرگ دانست.
میوه آلبالو با وجود این که ریز و ترش است بسیار طرفدار دارد و خیلی از کشور های خارجی نظیر روسیه سالانه مقادیر بالایی از این میوه را سفارش می دهند و از ایران خریداری می کنند.
اغلب آلبالوی مجاری به دلیل این که دانه های درشت و رنگی جذاب دارد برای صادرات در نظر گرفته می شود. میوه آلبالویی که برای صادرات چیده می شود حتما باید با دم باشد در غیر این صورت این میوه ممکن است خیلی زود خراب شود و کیفیت خود را از دست بدهد.
از طرفی آلبالو میوه پر آبی است و کندن دم آن از میوه، سبب می شود کف جعبه ها پر از آب آلبالو شود و میوه کیفیت و ظاهر زیبای خود را از دست بدهد. در نهایت نیز باید گفت که بسته بندی این میوه باید خاص و شکیل باشد تا بتوان واقعا روی آن به عنوان محصولی صادراتی حساب نمود.
خریدار میوه آلبالو
میوه آلبالوی تازه هنگامی که وارد بازار می شود سر و کله خریداران بسیاری نیز به همراه آن پیدا می شود. اغلب خریداران این میوه تجار و مصرف کنندگان بزرگ هستند که تلاش می کنند بتوانند این میوه ترش را در حجم بالایی برای خود تهیه نمایند.
خرید و فروش میوه تازه آلبالو در بازار مدت زمان کوتاهی را خواهد داشت و مشتریان این محصول باید تلاش کنند تا بتوانند خیلی زود، محصل مورد نیاز خود را برای مصرف و یا صادرات تهیه نمایند.
خیلی از مشتریان ترجیح می دهند نوع درشت این میوه را تهیه نمایند تا بتوانند محصولات بهتری از آن را تولید نمایند برای همین اغلب آلبالو مجاری را خریداری می کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158691003
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش آلبالو تازه با بسته بندی صادراتی

فروش آلبالو تازه با بسته بندی صادراتی در مرکز خشکبار درسینا صورت می گیرد. مشتریان …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید.