خشکبار درسینا
خانه / آلبالو / آلبالو فریزری / خرید آلبالو فریزری مجاری درشت

خرید آلبالو فریزری مجاری درشت

آلبالو مجاری فریزری درشت و درجه یک در برخی از مراکز بزرگ نگهداری می شود تا در فصل هایی که تازه این میوه در بازار وجود ندارد بتوان به راحتی آن را تهیه کرد.
آلبالو فریزری مجاری نمونه بسیار خوبی از این محصول است که به خاطر درشت بودن بسیار به چشم امده و خریداران بسیاری در پی پیدا کردن مکانی هستند تا بتنوانند ان را با قیمت مناسب خرید نمایند.
شرکت ها و کارخانه هایی هستند که در کشور ما در فصل برداشت آلبالو آن را در حجم بالایی خریداری نموده و انها را به صورت فریز شده در می آورند تا بتوانند در سایر ماه های سال که آلبالو تازه در بازار موجود نمی باشد آن را با قیمت بالاتری به فروش برسانند.
خرید آلبالو فریزری درشت
آلبالو فریزری درشت مشتریان خاص خود را داشته و اکثر افرادی که این محصول را خرید می نمایند برای عرضه آن به افرادی است که در خارج از مرزهای کشور ما به دنبال خرید آلبالو فریزری مجاری درشت هستند.
از کشور هایی که خرید بسیار بالایی از آلبالو درشت و مجاری فریزری کشور ما دارد ترکیه هست که هر ساله حجم بسیار زیادی از آلبالو منجمد و یا فریزری ایران به این کشور صادر می گردد.
خرید آلبالو فریزری درشت از اواسط فصل تابستان شروع گردیده و تا آخر سال مقادیر بسیاری از این محصول توسط متقاضیان خرید گردیده و مورد مصرف در داخل کشور قرار گرفته و یا به عنوان یک محصول صادراتی با کیفیت به کشور های دیگر ارسال می گردد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158691003
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید آلبالو فریزری

خرید آلبالو فریزری مرغوب مشهد با کیفیت بالا

خرید آلبالو فریزری مرغوب مشهد با کیفیت بالا از طریق مراکز فروش این محصول به …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید.