خشکبار درسینا
خانه / آلبالو / آلبالو فریزری / خرید آلبالو فریزی مجاری درشت

خرید آلبالو فریزی مجاری درشت

آلبالو مجاری فریزری درشت و درجه یک در برخی از مراکز بزرگ نگداری می شود تا در فصل هایی که تازه این میوه در بازار وجود ندارد بتوان به راحتی آن را تهیه نمود.
یکی از میوه هایی که با حجم بالایی در سردخانه های کشور نگه داری می گردد آلبالو می باشد. برخی از افراد که دارای امکانات می باشند در فصلی که آلبالوی تازه به وفور در بازار موجود می باشد می کوشند تا آن را خریداری کنند و بعد از شستشو در بسته بندی هایی به وزن های مختلف گذاشته و آماده فروش کنند.
بیشترین خریدار این محصول کارخانه داران و صاحبان شرکت های مربا سازی، کمپوت سازی و بستنی سازی هستند. رنگ و طعم آلبالو سبب می گردد تا این میوه طرفداران زیادی را در کشور داشته باشد و باید گفت که محصولات به دست آمده از این میوه، طعمی بسیار بهتر را از خود آن خواهد داشت.
آلبالو مجاری فریزری
آلبالو مجاری نوعی از این میوه است که درخت آن از کشور مجارستان وارد ایران شده است. رنگ آن روشن است و دارای ظاهری درشت تر می باشد.
نوع هسته دار و بدون هسته این میوه در سردخانه های بزرگ نگهداری و ذخیره سازی می شود و مشتریان تلاش می کنند تا بتوانند این محصول را در حد نیاز خود با قیمتی خوب تهیه نمایند.
خرید آلبالو فریزری مجاری درشت در این مراکز به خصوص در فصلی که آلبالوی تازه در بازار یافت نمی شود بیشتر صورت می پذیرد و مشتریان می توانند برای تهیه این میوه فریزری با مراکز عرضه آن تماس حاصل کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158691003
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید آلبالو فریزری

خرید آلبالو فریزری مرغوب مشهد با کیفیت بالا

خرید آلبالو فریزری مرغوب مشهد با کیفیت بالا از طریق مراکز فروش این محصول به …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید.