خشکبار درسینا
خانه / درسینا / خرید آلو بخارا صادراتی نیشابور

خرید آلو بخارا صادراتی نیشابور

آیا می دانستید که آلو بخار نیشابور یکی از میوه های صادراتی ایران می باشد که هرساله مقدار زیادی از آن برای ارسال به کشور های دیگر خرید و فروش می گردد.
نیشابور شهری است زیبا با آب و هوایی خوب و مناسب برای تولید انواع گوناگون میوه آلو از قبیل آلو بخارا، آلو سیاه و آلو زرد که هر کدام از آنها از درجه اهمیت بسیار بالایی برای باغداران این شهر قرار دارند.
آلو بخارا نیشابور یکی از اقلام میوه هایی است که نمونه های صادراتی زیادی از آن به کشور های دیگر در مقدار بالا خرید گردیده و ارسال می شود.
بسیاری از افراد هستند که به طرق مختلف با کشور های دیگر مراوده کاری در زمینه ارسال انواع میوه تازه و خشک دارند و یکی از محصولاتی که خرید صادراتی آن را به تناوب انجام می دهند آلو بخارا نیشابور می باشد.
خرید آلو بخارا نیشابور
آلو بخارا از جمله میوه هایی است که در شهر نیشابور به خوبی به بار نشسته و توانسته در بین میوه های صادراتی جایگاه ویژه ای برای خود به دست آورده و هر ساله مقادیر زیادی از این میوه به صورت خشک و تازه برای ارسال به کشور های همجوار خرید می گردد.
خرید آلو بخارا مخصوص شهر نیشابور را، علاوه بر اینکه از باغداران و فروشندگان این شهر می توانید انجام دهید از مراکز خرید و فروش انواع میوه خشک در شهر های خود هم می توانید تهیه نمایید.
ولی اگر قصد این را دارید که آلو بخارا را به عنوان میوه خشک صادراتی به دیگر کشور ها ارسال نمایید برای اینکه قیمت تمام شده برای شما کمتر گردد بهترین راه حل این است که به صورت مستقیم با باغداران شهر نیشابور ارتباط برقرار نمایید تا هم از کیفیت میوه ای که خرید می نمایید خیالتان راحت باشد و هم با قیمت بسیار مناسب تری آن را خرید فرمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158691003
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد توسط سایت درسینا با بهترین کیفیت و …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید.