خشکبار درسینا
خانه / آلبالو / خرید انواع آلبالو تازه درشت ترش

خرید انواع آلبالو تازه درشت ترش

خرید انواع آلبالو تازه درشت و ترش مزه با نزدیک شدن به فصل تابستان شروع می شود و تا آخر شهریور ماه در برخی از مناطق کشور ادامه پیدا می کند.
آلبالو درشت ترش مزه به صورت تازه خرید چشمگیری از اواسط بهار تا اواخر تابستان دارد و حجم خیلی زیادی از آن هر ساله توسط باغداران به فروش می رسد.
خرید انواع آلبالو در دستور کار بسیاری از شرکت ها و افراد بوده و اکثر آنها سعی بر آن دارند تا ابتدا آلبالو را به صورت تازه و در حجم بالا خریداری نموده و با توجه به موارد مورد نیاز خود آن را به صورت تازه و یا خشک مورد استفاده قرار داده و قسمتی از آن را هم برای فصل های سرد سال که این میوه به صورت تازه پیدا نمی شود منجمد نموده و در آن زمان مورد استفاده قرار دهند.
انواع آلبالو تازه درشت
آلبالو تازه در انواع رسمی و مجاری در کشور ما به بهره بردای می رسد که در این میان آلبالو مجاری درشت تر بوده و طعم نسبتا شیرینی دارد ولی آلبالو رسمی ریز تر بود و ترش مزه تر می باشد.
این موضوع سبب می شود که خریدارانی که آلبالو درشت و ترش مزه می خواهند برای خرید آن دچار مشکل شوند چون اگر آلبالو درشت بخواهند باید گونه مجاری آن را خرید نمایند که نرش مزه نیست و اگر آلبالو ترش بخواهند باید نوع رسمی آن را تهیه نمایند که درشت نمی باشد ولی توصیه ما به این خریداران این است که نا امید نشوند و برای اینکه هم آلبالو تازه درشت داشته باشند و هم ترش مزه برای خرید از آلبالو های تازه منطقه زشک در اطراف مشهد تهیه نمایند تا به طور کلی آنچه خواسته و مد نظر شان می باشد تامین گردد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158691003
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش آلبالو تازه با بسته بندی صادراتی

فروش آلبالو تازه با بسته بندی صادراتی در مرکز خشکبار درسینا صورت می گیرد. مشتریان …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید.