خشکبار درسینا
خانه / درسینا / خرید بادام هندی تازه خام

خرید بادام هندی تازه خام

بادام هندی تازه خام بیشتر از نوع بو داده آن خرید می شود زیرا مشتریان و خرده فروشان خودشان راغب هستند این محصول را بو بدهند و یا به صورت خام عرضه نمایند.
بادام هندی یک خشکبار کاملا وارداتی بوده و از یک میوه با شمایلی بسیار عجیب به دست می آید.
این خشکبار خوشمزه و تقریبا گران قیمت اکثرا به صورت تازه و خام وارد کشور ما گردیده و بعد از آن به بازار آجیل داخلی تزریق می گردد.
خرید بادام هندی
بادام هندی را می توان به صورت تازه و خام به هر مقداری که تمایل داشته باشید از خشکبار فروشی های سطح شهر محل زندگی خود با قیمت های بسیار متنوعی خرید نمایید.
بادام هندی هم به شکل خام و هم به صورت بو داده در طعم های خاص قابل خرید بوده ولی اکثر آنهایی که تمایل به خوردن آجیل تازه با توجه به ذائقه و سلیقه خود دارند بادام هندی را خام خرید کرده تا باب میل خود آن را بو داده و یا شور نموده و یا اینکه به همان صورت خام مورد استفاده قرار دهند.
بادام هندی خام مغزی به رنگ سفید وبه شکل نیم دایره داشته و بسیار مقوی برای تقویت قوای جسمانی افراد می باشد که خوردن چند دانه از آن به خوبی می تواند نیروی جسمی تحلیل رفته افراد را به آنها بر گرداند.
وجود این خشکبار وارداتی خوشمزه در داخل آجیل ایرانی به خوبی قیمت آن را چند برابر افزایش داده و سبب می شود که خشکبار و آجیل ایرانی شمایلی لوکس و گران قیمت به خود بگیرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158691003
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد توسط سایت درسینا با بهترین کیفیت و …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید.