خشکبار درسینا
خانه / درسینا / خرید بهترین آلو بخارا خشک بجنورد

خرید بهترین آلو بخارا خشک بجنورد

آلو بخارا یکی از خشکباری است که هم به صورت خشک و هم تازه خرید و فروش می شود که یکی از بهترین انواع آن محصول باغات بجنورد به شمار می رود.
آلو بخارا یکی از بهترین خشکبار ایرانی بوده که در بعضی از شهر های کشور ما به خصوص بجنورد و نیشابور مورد بهره بردای و تولید قرار گرفته است.
بسیاری از افراد دوست دارند تا بهترین نوع این میوه را که محصول باغات شهرستان بجنورد بوده بتوانند با قیمت مناسب خرید نموده و مورد استفاده قرار دهند.
این خشکبار یکی ار منابع غنی پتاسیم بوده که از این نظر تناول کردن آن برای افرادی که داری فشار خون بالا هستند بسیار سفارش گردیده است.
آلو بخارا خشک بجنورد
بجنورد به عنوان مرکز خراسان شمالی به دلیل آب و هوای مناسبی که دارد زمینه بسیار خوبی برای کاشت انواع آلو و سایر میوه های هم خانواده آن به شمار می رود.
یکی از محصولاتی که بازدهی خیلی مناسبی کاشت آن در این شهر داشته آلو بخارا بوده که خشک شده آن بسیار مورد خرید و فروش واقع می گردد.
آلو بخارا خواص خیلی مفیدی داشته به گونه ای که میوه خشک آن برای پخت و پز و استفاده در بعضی از غذاها مانند سوپ کاربرد داشته و خیس شده آن با آب در اول صبح به عنوان یک ملین کننده به مزاج و دستگاه گوارشی کمک شایانی می نماید.
خرید آلو بخارا خشک از دیر باز در میان ایرانیان مرسوم بوده و آنها همیشه دوست داشته اند تا بهترین نوع آنرا که محصول باغات بجنورد و نیشابور بوده خریداری نموده تا بتوانند آنرا به تنهایی و یا در داخل سوپ ها و غذاهای خاصی که با این میوه خوشمزه تر می شود مورد تناول قرار دهند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158691003
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد توسط سایت درسینا با بهترین کیفیت و …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید.