خشکبار درسینا
خانه / توت / توت خشک / خرید توت خشک سفید یزد در بازار تهران

خرید توت خشک سفید یزد در بازار تهران

توت خشک سفید یزد در تهران نیز با درجه بندی های مختلفی وجود دارد و خرید این محصول به دلیل ویژگی هایی که دارد زیاد در بازار این کلان شهر به چشم می خورد.
توت خشک یزد توتی است مابین توت های رسمی و کردی. این نوع توت از توت کردی که در کرمانشاه برداشت می شود ریز تر است اما شیرینی آن و طعمی که دارد شبیه به توت های رسمی می باشد و از توت های کردی کمی ملایم تر به نظر می رسد.
از ویژگی های مهم دیگر این نوع توت، قیمت مناسب آن نسبت به توت های رسمی و رنگی سفید و خیره کننده آن می باشد. این نوع توت در صورتی که با کیفیت خشک شود دارای رنگ عسلی شفاف و روشن می باشد برای همین درصد ی از این نوع توت هر ساله برای صادرات در نظر گرفته می شود.
خرید توت یزد در تهران
تهران یکی از پر رفت و آمد ترین بازارهای ایران را دارد و خرید و فروش انواع میوه خشک و خشکبار از جمله توت در آن دارای رونق خوبی می باشد برای همین خیلی از خریداران توت خشک یزد سعی می کنند تا سری به این بازار داشته باشند.
توت خشک یزد نیز با درجه بندی های مختلفی در مراکز عرضه خشکبار در این کلان شهر وجود دارد و مشتریان می توانند برای تهیه این محصول به صورت عمده با این مراکز در ارتباط باشند.
البته برخی از مراکز پیشرفته نیز وجود دارند که می توانند توت خشک یزد را به صورت آنلاین برای مشتریان خود ارسال نمایند و سبب شوند تا مشتریان راه زیادی را برای تهیه این نوع توت طی نکنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158691003
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت توت خشک درجه یک

توت خشک درجه یک از کجا خرید نماییم؟

برای بسیاری از افراد این سوال مطرح است که توت خشک درجه 1 را از …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید.