خشکبار درسینا
خانه / درسینا / خرید زرشک خشک شده درجه یک ایرانی

خرید زرشک خشک شده درجه یک ایرانی

زرشک خشک شده ایرانی دارای چندین نمونه می باشد که خرید انواع درجه یک و مرغوب آن با استقبال بیشتری از سمت مشتریان همراه است.
می توان به جرات گفت که زرشک یک محصول کاملا ایرانی می باشد که در برخی از نواحی ایران و در استان خراسان جنوبی در حد بسیار بالایی کاشت و برداشت می شود و در برخی از کشور های استوایی و آفریقایی نمونه های وحشی و خودرو آن رشد و نمو می کند.
زرشک ایران کیفیت بسیار بالایی را دارد و در حجم بسیار بالایی تولید می شود به طوری که در صدی از آن به عنوان محصولی صادراتی در نظر گرفته می شود.
خرید زرشک درجه یک
دانه های زرشک به روش های مختلفی خشک می شوند اما برخی از آنها مانند زرشک دانه پفکی از نوع درجه یک آن حساب می شوند و می توان از آنها به عنوان یک محصول درجه یک و مرغوب نام برد.
نوع خشک کردن زرشک نیز تاثیر به سزایی را در به وجود آوردن کیفیت بالای این میوه کوچک خواهد داشت. خرید زرشک خشک شده در استان های خراسان بیشتر صورت می پذیرد و خیلی از مشتریان از سراسر کشور سعی می کنند تا زرشک را از مراکز موجود در این استان ها تهیه نمایند.
تجربه خرید و فروش این محصول در بازار ثابت نموده که خیلی از مشتریان به دنبال نوع مرغوب زرشک هستند و استقبال بهتری را از تهیه آن دارند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158691003
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد توسط سایت درسینا با بهترین کیفیت و …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید.