خشکبار درسینا
خانه / درسینا / خرید زرشک خشک پفکی درجه یک

خرید زرشک خشک پفکی درجه یک

زرشک پفکی در چند نمونه عرضه می شود که بهترین نوع آن در دسته خشکبار درجه یک قرار می گرد و مشتریان می توانند از طریق فضای مجازی برای خرید آن اقدام کنند.
زرشک پفکی بر خلاف انواع دیگر این محصول ظاهر خود را حفظ نموده است و پف دار تر از بقیه زرشک ها خشک شده، به نظر می آید برای همین می توان به آن زرشک مجلسی نیز گفت.
نوع خشک کرده زرشک پفکی و کیفیت اولیه میوه آن سبب می گردد تا این محصول در درجه بندی های مختلفی وارد بازا شود که مسلما نوع درجه یک آن از قیمت بالاتری برخوردار است.
خرید زرشک پفکی
در برخی از مراکز زرشک دانه پفکی درجه یک با قیمتی بالا به مشتریان عرضه می شود و این امر سبب می گردد تا این محصول با نرخی غیر واقعی به دست مصرف کننده برسد و حجم خرید این کالا تا حد چشم گیری در بازار پائین بیاید.
البته هر چه شهر ها از خراسان جنوبی دورتر باشند قیمت زرشک به دلیل هزینه هایی نظیر حمل و نقل بالا می رود اما نه تا حدی که مشتریان با پرسیدن قیمت زرشک پفکی از خرید آن امتناع ورزند.
خرید زرشک پفکی درجه یک قائنات از طریق فضاهای مجازی نیز صورت می پذیرد و در صورتی که مشتری از اعتبار این مراکز آگاهی کامل یابند می توانند برای سفارش این محصول با قیمتی مناسب گام بردارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158691003
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد توسط سایت درسینا با بهترین کیفیت و …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید.