خشکبار درسینا
خانه / درسینا / خرید زرشک پفکی صادراتی

خرید زرشک پفکی صادراتی

آیا شما انواع مختلف زرشک را می شناسید؟ آیا می دانید که زرشک پفکی صادراتی را از کجا می توانید خرید نمایید؟
زرشک محصولی است که در آب و هوایی خشک و در زمینی که کمی شور باشد به بار نشسته و بیشتر آن را برای مصارف مختلفی از جمله تهیه و تولید مربا و به کار بردن به عنوان یک طعم دهنده طبیعی و زینت بخشیدن به بعضی از خوراکی ها استفاده می کنند.
انواع زرشک
زرشک دارای انواع مختلفی بوده که هر کدام از آنها با توجه به کیفیتی که دارند به مصارف مختلفی می رسند که در این نوشتار به انواع مختلف زرشک اشاره کوتاهی خواهیم نمود.
زرشک پفکی: مرغوب ترین نوع زرشک بوده و بیشتر به عنوان یک محصول صادراتی از آن یاد می شود خوشرنگ بوده و کمی باد داشته که به هیمن خاطر به آن پفکی گفته می شود.
زرشک دانه اناری: از نظر کیفیت نسبت به زرشک پفکی در درجه پایین تری قرار داشته و بیشتر برای زینت دادن و طعم بخشیدن به بعضی از خوراکی ها از آن استفاده می گردد.
زرشک سیاه: این مدل از زرشک کم کیفیت ترین گونه زرشک بوده و بیشتر برای تهیه و گرفتن آب زرشک توسط فروشگاه های آبمیوه گیری خرید می شود.
زرشک پفکی صادراتی
برای خرید زرشک پفکی صادراتی باید به بنک داران و تجار معتبر در زمینه عرضه زرشک مراجعه نموده تا بتوانید زرشک مرغوب و با کیفیت صادراتی ایران را با قیمت های مناسب و به صورت عمده خرید نمایید.
زرشک پفکی صادراتی ایران بیشتر برای ارسال به کشور های اروپایی خریداری گردیده و به روش های مختلفی ارسال می گردد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158691003
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد توسط سایت درسینا با بهترین کیفیت و …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید.