خشکبار درسینا
خانه / درسینا / خرید عمده پسته کله قوچی درشت خام

خرید عمده پسته کله قوچی درشت خام

پسته کله قوچی در اندازه های مختلفی وارد بازار می شود که نوع درشت و خام آن به دلیل مصرف بالای مشتریان اغلب به صورت عمده خرید می شود.
پسته واحد اندازه گیری به نام انس دارد و کسانی که در باغات پسته کار می کنند به راحتی تشخیص می دهند که پسته برداشت شده دارای چه اندازه ای است و به عبارتی دیگر چه انسی دارد.
یکی از بهترین پسته هایی که در ایران رشد و نمو می کند کله قوچی نام دارد. پوست این پسته کاملا از هم باز می شود و واقعا به کله قوچ کوهی شباهت زیادی می دهد برای همین به این نام خوانده می شود.
پسته کله قوچی مغزی بسیار خوشرنگ دارد و چون خندان است بیشتر مغز درون آن دیده می شود و سبب می گردد تا مشتریان ناخواسته با دیدن این محصول برای خرید اقدام نمایند.
خرید پسته کله قوچی
پسته کله قوچی اغلب در کرمان و در منطقه نوق و رفسنجان با درجه کیفیت بسیار بالایی تولید می شود و اکثرا رقم درشت این محصول که خام است و تازه برای صادرات به کشور های خارجی آماده می شود.
خیلی از افراد وجود دارند که حاضر هستند برای خرید پسته کله قوچی خام در انس بالا پول خوبی را به فروشندگان پرداخت نمایند برای همین در بیشتر فصول سال به خصوص یکماه بعد از برداشت محصول تازه، بازار خرید و فروش پسته کله قوچی در این شهر داغ است.
پسته کله قوچی نه تنها در ایران بلکه در تمام جهان مصرف بسیار بالایی را دارد و می توان برای خرید عمده این محصول نیز در تمامی ماه های سال اقدام نمود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158691003
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد توسط سایت درسینا با بهترین کیفیت و …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید.