خشکبار درسینا
خانه / درسینا / خرید فندق تازه شمال ایران

خرید فندق تازه شمال ایران

شمال ایران یکی از مناطق کاشت و برداشت میوه فندق به شمار می رود که خرید فندق تازه از این منطقه برای بسیاری از فروشندگان خشکبار حائز اهمیت می باشد.
فندق میوه ای است که بیشتر در اروپا و قسمت های از آمریکا و همچنین بعضی از مناطق ایران کاشت و برداشت می شود.
این دانه خوراکی در صنایع شیرینی پزی بسیار کاربرد داشته و از آن برای تهیه ماده پرالین استفاده می شود علاوه بر این با ترکیب این دانه خوش طعم با شکلات می توان به ترکیب بسیار دلچسبی دست یافت.
فندق از دیر باز یک پای ثابت آجیل های ایرانی بوده و به دلیل طعم لذت بخشی که دارد بسیار مورد توجه افراد قرار می گیرد.
در ایران در دو منطقه قزوین و شمال بستر مناسبی برای کاشت و برداشت این محصول فراهم بوده که فندق تازه شمال از محبوبیت ویژه ای در بین فروشندگان خشکبار ایرانی برخوردار بوده و آنها همیشه سعی دارند تا بهترین دانه های فندق کاشته شده در شمال کشور را خرید نموده و برای عرضه در اختیار خریداران خود قرار دهند.
فندق تازه شمال
شمال ایران به دلیل آب و هوای منحصر به فردی که دارد بسیار مناسب برای کاشت انواع محصولات بوده که فندق هم در زمره آنها قرار می گیرد.
فندق تازه شمال به دلیل طعم مثال زدنی و بی نظیر خود بسیار مورد توجه افراد بوده و خیلی از خریداران دوست دارند تا نسبت به خرید این محصول از باغات شمال کشور اقدام نمایند.
فصل پاییز زمانی است که برداشت این میوه انجام می شود و افرادی که تمایل دارند فندق تازه خریداری نمایند باید در این فصل نسبت به خرید آن مبادرت ورزند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: ...

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس:

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد توسط سایت درسینا با بهترین کیفیت و …

دیدگاهتان را بنویسید