خشکبار درسینا
خانه / آلبالو / خرید میوه آلبالو تازه درشت در بازار

خرید میوه آلبالو تازه درشت در بازار

میوه آلبالو تازه درشت در فصل برداشت این محصول در بازار به صورت عمده خرید می شود و اغلب مشتریان این میوه کوچک شرکت های بزرگ و مشتریان خارجی می باشند.
آلبالو تازه از اوایل خرداد ماه راهی بازار می شود و باغداران می کوشند تا محصول خود را یک سال برای آن زحمت فراوان کشیده اند با قیمت مناسب راهی بازار نمایند.
آلبالو درشت بیشتر پیوندی بوده و به آن اصطلاحا آلبالو مجاری هم گفته می شود این میوه بیشتر به صورت تازه مورد استفاده قرار گرفته و تقریبا به هیچ عنوان آنرا خشک نمی نمایند.
بیشتر خریداران آلبالو درشت و تازه ایرانی شرکت هایی هستند که قصد صادر کردن این میوه را دارند برای همین منظور قیمت این محصول با توجه به شرایطی که برای صادرات آن در نظر گرفته می شود در بازار متفاوت خواهد بود.
خرید آلبالو درشت تازه در بازار معمولا از اوایل فصل بهار با پیش خرید کردن از باغات این میوه کوچک شروع شده و تا اوایل فصل تابستان ادامه پیدا می کند.
اکثر کسانی که به خرید آلبالو تازه و درشت در بازار به فعالیت می پردازند این محصول را برای صادرات به کشورهای روسیه، ترکیه و صربستان خریداری می نمایند.
آلبالو تازه بیشتر در صنایع غذایی مانند کمپوت سازی مورد استفاده قرار می گیرد و خرید عمده آن در بالطبع در کاهش قیمت آن نقش به سزایی خواهد داشت.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158691003
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش آلبالو تازه با بسته بندی صادراتی

فروش آلبالو تازه با بسته بندی صادراتی در مرکز خشکبار درسینا صورت می گیرد. مشتریان …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید.