خشکبار درسینا
خانه / آلبالو / خرید میوه آلبالو فرنگی کیلویی

خرید میوه آلبالو فرنگی کیلویی

آلبالو فرنگی اغلب به صورت کیلویی و تناژ بالا خرید و فروش می شود و طعم و رنگ این میوه کوچک در میزان تهیه آن در حجم های بالا از طرف مشتریان، مهمترین نکته می باشد.
آلبالو فرنگی نوعی از این میوه خوش طعم بوده که زود رس تر از آلبالو رسمی می باشد. رنگ این میوه روشن تر و اندازه آن درشت تر از آلبالو های دیر رس است.
اغلب تازه این میوه، برای صادرات به کشور های خارجی نظیر ترکیه صورت می پذیرد و خیلی از شرکت های معتبر که در کار تهیه محصولاتی مانند مربا و مارمالاد هستند نیز از مشتریان خوب این محصول می باشند.
به دلیل این که آلبالو رسمی با فاصله ای حدود یک ماه از آلبالو فرنگی می رسد خیلی از مشتریان به دنبال این هستند تا بتوانند آلبالو فرنگی را در حجم های بالایی خرید نمایند.
خرید عمده آلبالو فرنگی
مشتریان این محصول می کوشند تا بتوانند این میوه خوشرنگ و خوشمزه را به صورت کیلویی و در تناژ بالا تهیه نمایند تا قسمتی از نیاز خود را با این محصول برطرف نمایند.
البته این محصول اگر برای کشور های خارجی ارسال شود باید یک سری نکات در بسته بندی آن رعایت شود زیرا میوه آلبالو باید مسیر طولانی را برای رسیدن به کشور مقصد طی نماید و در صورت رعایت نکردن این دستورات ممکن است محصول خراب و فاسد گردد.
خرید میوه آلبالو فرنگی به صورت کیلویی سبب شده تا این محصول با نرخی مناسب به دست مشتریان برسد و افزاد از این گونه خرید خود راضی باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158691003
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش آلبالو تازه با بسته بندی صادراتی

فروش آلبالو تازه با بسته بندی صادراتی در مرکز خشکبار درسینا صورت می گیرد. مشتریان …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید.