خشکبار درسینا
خانه / آلبالو / آلبالو منجمد / خرید میوه آلبالو منجمد در ایران

خرید میوه آلبالو منجمد در ایران

آلبالو میوه ای است که در ایران به وفور پیدا می شود و خرید انواع منجمد آن برای مصارف داخلی و صادرات بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.
میوه آلبالو به دو گونه عمده رسمی و مجاری در ایران کاشت و برداشت می گردد که منجمد آن برای مصارف محتلفی خرید می گردد.
میوه منجمد آلبالو بسیار مورد توجه کارخانه های بستنی سازی، کمپوت و مربا سازی قرار داشته و یکی از میوه هایی است که همیشه و در همه فصول سال انواع تازه، خشک و منجمد آن مورد خرید قرار می گیرد..
این میوه در اکثر مناطق ایران که هوای معتدل و سردی دارند به میزان بسیار زیاد پرورش یافته و علاوه براینکه به مصارف داخلی رسیده حجم وسیعی از آن به کشور های دیگر هم صادر می گردد.

 

خرید میوه آلبالو
انواع میوه آلبالو

میوه آلبالو در دو نوع عمده و بسیار مشهور در باغات آلبالو ایران روئیده و هر ساله مقادیر زیادی از این میوه به صورت منجمد برای مصارف غذایی در کارخانه های مختلف خرید می گردد.
از انواع میوه آلبالو به مدل رسمی و مجاری یا پیوندی می شود اشاره نمود که طرفداران زیادی نسبت به خرید منجمد آن در داخل و خارج کشور اقدام می نمایند.

خرید میوه آلبالو
میوه آلبالو مجاری مقداری درشت تر بوده و منجمد آن بیشتر برای ارسال به خارج از کشور مورد بهره برداری قرار می گیرد اما میوه منجمد آلبالو رسمی کمی ترش مزه تر می باشد و بیشتر توسط کارخانه های داخلی برای ساختن مربا، کمپوت و بستنی خرید می گردد.
یکی از مناطقی که آلبالو آن زبانزد خاص و عام بوده منطقه ییلاقی و خوش آب و هوای طرقبه و شاندیز در مجاورت کلان شهر مشهد مقدس است که هر ساله حجم بسیار بالایی از آلبالو تازه، منجمد و خشک کشور را تامین می نماید.
اکثر خریداران تمایل دارند که آلبالو منجمد این خطه از خراسان رضوی را خرید نموده و از آن برای مصارف صنعتی استفاده نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158691003
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت آلبالو منجمد شده

قیمت آلبالو منجمد شده رسمی عمده در بازار

قیمت آلبالو منجمد شده رسمی عمده در بازار با توجه به فصل درخواست خریداران بسیار …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید.