خشکبار درسینا
خانه / درسینا / خرید میوه آلو زرد خشک شده

خرید میوه آلو زرد خشک شده

میوه آلو زرد به صورت تازه خوری و خشک شده در بازار های ایران خرید و فروش می شود و افراد می توانند برای حفظ سلامت خود در طول سال از این محصول استفاده کنند.
آلو زرد در فصل تابستان و در اوایل تیر ماه در کنار انواع میوه های تابستانی در بازار یافت می شود. این آلو برای تازه خوری بیشتر توسط مشتریان خریداری می شود زیرا طعمی بهتر دارد و گوشت آن لطیف تر از آلو سیاه است.
آلو زرد به صورت خشک شده نیز تولید می شود و به دلیل رنگ زیبایی و روشنی که دارند خشک شده آن بسیار ظاهر فریبنده ای را خواهد داشت. سایز الو زرد نسب به برخی از آلو ها ریز تر است اما به دلیل کیفیت و طعمی که دار خوب خشک می شود و می توان نمونه های بسیار خوبی از ان را در باازر آجیل و خشکبار در سراسر کشور مشاهده نمود.
خرید آلو زرد خشک
آلو زرد خشک شده نسبت به تازه آن از قیمت بالاتری برخوردار است. آلو وقتی که برای خشک شدن اماده می شود باید پوست گیری شود به خصوص هنگامی که برای صادرات سفارش داده می شود.
پوست گرفتن آلو کار بسیار سختی است و این کار باید در حجم بالایی صورت پذیرد. در ضمن هنگامی که الو خشک می شود درصد زیادی از اب خود را از دست می دهد و به وزن سبکی می رسد برای همنی قیمت یک کیلو آلو تازه با یک کیلو آلو خشک کاملا تفاوت خواهد داشت.
خوبی میوه های خشک شده نظیر آلو در این است که افراد مختلف می توانند این میوه ها را در طول سال مصرف کنند و از خواص آنها بهرمند شوند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158691003
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد توسط سایت درسینا با بهترین کیفیت و …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید.