خشکبار درسینا
خانه / درسینا / خرید کشمش آفتابی فله ای درجه یک

خرید کشمش آفتابی فله ای درجه یک

کشمش آفتابی درجه یک بیشتر به صورت فله ای در اختیار مشتریان قرار داده می شود و خرید و فروش این محصول بیشتر به شهر کاشمر بر می گردد.
یکی از بهترین روش های خشک کردن کشمش در ایران که از دیر باز تا کنون پهن کردن انگور در آفتاب و زیر نور مستقیم خورشید می باشد.
در این روش خشک کردن انگور مهارت لازم دارد تا دانه های انگور به هم نچسبند و با رنگی عالی و زیبا خشک شوند. کشمش آفتابی به دلیل این که زیر نور خورشید خشک می شوند از املاح بهتر و بیشتر برخوردار می باشند و مصرف روزانه آن در جبران فقر آهن به خصوص در بانوان و کودکان بسیار مفید می باشد.
خرید کشمش آفتابی
کشمش آفتابی معمولا از کشمش هایی که به روش های امروزی خشک می شوند رنگی تیره تر دارد و اغلب به صورت فله ای در اختیار مشتریان قرار می گیرد.
کشمش آفتابی در درجه بندی های مختلف و کیفیت های گوناگونی خشک می شوند که مسلما نوع درجه یک آن قیمت بیشتری را به خود اختصاص خواهد داد.
خرید کشمش آفتابی نه تنها از طریق رفتن به بازارهای سنتی امکان پذیر است بلکه از طریق خرید آنلاین نیز صورت می پذیرد و مشتریان می توانند با توجه به وقت و شرایط خود یک راه را برای تهیه این محصول انتخاب کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158691003
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد توسط سایت درسینا با بهترین کیفیت و …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید.