خشکبار درسینا
خانه / درسینا / خرید کیلویی کشمش مویز بی دانه

خرید کیلویی کشمش مویز بی دانه

کشمش مویز بی دانه کیفیت بیشتری را نسبت به نوع دانه دار آن دارا می باشد و اکثر مشتریان مایلند این محصول را به شکل کیلویی خریداری نمایند.
کشمش مویز با درصد خوبی در ایران تولید می شود. این نوع کشمش از درخت انگوری به نام شاهپسند تولید می شود. برخی از انواع انگورهای شاهپسند دارای دانه های ریز هستند و برخی ظاهری درشت دارند اما در حقیقت موضوعی که در هنگام خرید این محصول برای مشتریان اهمیت دارد بی دانه بودن و گوشت دار بودن این نوع کشمش است.
کشمش مویز رنگی تیره دارد چون دانه انگوری که مویز از آن تهیه می شود سیاه و قرمز می باشد برای همین خشک شده آن تیره رنگ است.
خرید کشمش مویز
خیلی از خریداران کشمش مویز سعی می کنند تا این محصول را به صورت کیلویی خریداری نمایند. مویز در میان تمامی کشمش های مرغوبی که در بازار یافت می شود پر فایده تر است و مصرف روزانه آن می تواند انسان را در برابر بیماری های خطرناکی مانند سرطان و آلزایمر ایمن سازد.
کشمش های مویز بی دانه و دانه دار هر کدام در رنج قیمتی مشخص به مشتریان عرضه می شوند و می توان قبل از خرید این محصول به صورت آنلاین نمونه آن را دریافت و تست کرد.
خرید کشمش مویز به صورت کیلویی و فله ای سبب می شود که این محصول با نرخی بهتر به دست مشتریان و مصرف کنندگان برسد و در بازار شاهد کاهش قیمت آن باشیم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158691003
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد توسط سایت درسینا با بهترین کیفیت و …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید.