خشکبار درسینا
خانه / توت / توت خشک / صادرات انواع توت خشک سفید ایرانی

صادرات انواع توت خشک سفید ایرانی

صادرات انواع توت خشک سفید ایرانی در فصل تابستان به اوج خود می رسد اما در طول سال نیر برخی از نمونه های این محصول توسط مشتریان خارجی سفارش داده می شود.
ایران یکی از بزرگترین و بهترین تولید کنندگان توت خشک مرغوب در جهان شناخته شده است. میوه توت بسیار ظریف و حساس می باشد و افرای که آن را برداشت می کنند باید صبر و حوصله زیادی را برای تولیدش صرف نمایند.
از انواع توت خشک ایرانی می توان به رسمی، بخارایی، کردی و یزد اشاره داشت. هر یک از این توت خشک ها دارای ظاهر، طعم و قیمتی متفاوت با دیگری است و در میان آنها توت خشک رسمی که تنها در برخی از نقاط کشور پرورش می یابد سرآمد خواهد بود.
صادرات توت خشک ایرانی
هر ساله مشتریان فراوانی برای خرید توت خشک سفید به ایران مراجعه می کنند و سعی دارند تا محصولی متناسب با هزینه و نوع نیاز خود خریداری نمایند.
توت خشک علاوه بر این که برای مصرف روزانه تهیه می گردد توسط کشور های عربی برای گرفتن شیره توت نیز خریداری می شود.
توت خشک سفید ایرانی محصولی خاص است که سبب شده هر ساله بعد از پایان برداشت و خشک شدن کامل محصول، سفارش بالایی را به خود اختصاص دهد.
اوج صادرات توت خشک ایران در فصل پاییز خواهد بود اما در طول سال نیز می توان شاهد بود که مشتریان خارجی از طریق سایت های اینترنتی و بازار های سنتی در پی خرید آن می باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158691003
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت توت خشک درجه یک

توت خشک درجه یک از کجا خرید نماییم؟

برای بسیاری از افراد این سوال مطرح است که توت خشک درجه 1 را از …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید.