خشکبار درسینا
خانه / درسینا / صادرات بهترین زرشک مرغوب ایران به ترکیه

صادرات بهترین زرشک مرغوب ایران به ترکیه

صادرات بهترین زرشک ایرانی مرغوب به کشور های اروپایی از طریق ترکیه صورت می پذیرد و خیلی از مشتریان خارجی ما از تجار این کشور می باشند.
زرشک ایرانی مرغوبیت بسیار بالایی دارد و ایران تقریبا تنها کشوری است که موفق به پرورش نوع اهلی این درختچه شده است. در برخی از نواحی کشور های دیگر این محصول به صورت وحشی رشد و نمو می کند و برداشت دانه ها آن با دردسر و مشقت زیادی همراه است.
رنگ زرشک های وحشی بسیار تیره است و طعم زرشک ایرانی را نخواهد داشت و مشتریان نمی توانند در حجم نامحدود این محصول را تهیه کنند. کیفیت، رنگ و طعم زرشک ایرانی و همچنین تهیه آن در حجم های بالا سبب شده تا خیل عظیمی از مشتریان خارجی برای تهیه این محصول به مراکز خرید و فروش در ایران مراجعه نمایند.
صادرات زرشک به ترکیه
مسلم است که خریدار و فروشنده در هنگام صادرات به دنبال عرضه و تهیه بهترین و مرغوب ترین نوع زرشک ایرانی می باشند. یکی از کشور هایی که زیاد زرشک ایرانی را خریداری می کند ترکیه می باشد.
هر ساله صادرات بهترین نوع زرشک ایرانی با حجم بسیار بالایی برای کشور ترکیه انجام می شود. بزرگترین علت این امر در این است که کشور ترکیه زرشک ایران را خریداری می کند و بعد به دیگر کشور های اروپایی عرضه می نماید.
در حقیقت تجار ترکیه واسطی ما بین ایران و کشور های اروپایی محسوب می شود و اجناسی مانند زرشک و زعفران را از ایران تهیه می نماید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158691003
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد توسط سایت درسینا با بهترین کیفیت و …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید.