خشکبار درسینا
خانه / درسینا / صادرات زرشک خشک شده مرغوب ایران

صادرات زرشک خشک شده مرغوب ایران

صادرات زرشک خشک شده ایران به کشور هایی نظیر کویت و روسیه صورت می پذیرد و می توان برای خرید نوع مرغوب این محصول با برخی از مراکز در ارتباط بود.
زرشک خشک شده برای تزئین و طبخ غذاهای گوناگونی مورد استفاده قرار می گیرد. کشت این محصول در استان خراسان جنوبی صورت می پذیرد و در کشور های خارجی بیشتر به عنوان یک درخت وحشی در جنگل رشد و نمو می کند برای همین می توان گفت ایران بزرگترین و بهترین تولید کننده زرشک در جهان شناخته شده است.
زرشکی که در ایران تولید می شود انواع مختلفی دارد و می توان آن را به صورت های مختلفی خشک نمود اما در برخی از موارد شیوه خشک کردن به گونه ای است که سبب می گردد این محصول رنگ و کیفیت خود را حفظ نماید و از ظاهری زیباتر برخوردار باشد.
صادرات زرشک ایران
ایران به خاطر داشتن محصولاتی مانند زرشک در جهان شناخته شده است و خیلی از افراد می کوشند تا با پیدا کردن یک تامین کننده معتبر و خرید محصولی صادراتی برای معامله با کشور های خارجی آماده شوند.
زرشک خشک شده ایرانی بسته به رعایت نمودن یک سری نکات با درجه کیفیت بسیار بالایی به دست می آید و می توان آن را در دسته محصولات مرغوب و صادراتی قرار داد.
کشور هایی نظیر عراق، کویت و روسیه از مشتریان پر و پا قرص زرشک خشک شده ایرانی هستند و همواره می کوشند تا زرشک ایران را در طول سال برای خود تهیه نمایند.
معمولا زرشک پفکی به عنوان محصولی مرغوب در میان دیگر نمونه ها معرفی می شود و به دلیل این که ظاهری زیبا در قبل و بعد از طبخ دارد بیشتر به عنوان محصولی صادراتی به مشتریان خارجی معرفی می گردد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158691003
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد توسط سایت درسینا با بهترین کیفیت و …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید.