خشکبار درسینا
خانه / درسینا / صادرات عناب تازه بیرجند خراسان جنوبی

صادرات عناب تازه بیرجند خراسان جنوبی

عناب استان خراسان جنوبی، مخصوصا شهر بیرجند بسیار معروف است و میوه تازه یا خشک شده آن را برای صادرات به کشورهای مختلف، زیاد سفارش می دهند.
عناب از محصولات ایرانی و بسیار خاص می باشد که مصرفش از دیرباز در فرهنگ کشورمان جای داشته است. شاید بیش از همه، خواص درمانی عناب باعث شد که مصرف آن مورد توجه قرار گیرد و امروزه نیز بر اساس همین خواص فراوان دارویی عناب، تقاضا برای خرید آن بسیار بالاست.
در ایران میوه عناب بیشتر در شرق کشور پرورش داده می شود و شهر بیرجند از بهترین تولیدکنندگان عناب صادراتی به شمار می رود.
بیرجند در استان خراسان جنوبی واقع شده است و تهیه عناب صادراتی عمده کشور را عهده دار می باشد. قطعا با خرید این محصول از بیرجند، قیمت خرید آن به قدر قابل توجهی کاهش می یابد که این مسئله مخصوصا برای صادرات عناب خیلی اهمیت خواهد داشت.
عناب تازه صادراتی بیرجند
عناب هم مانند دیگر محصولات دارای درجه های مختلفی است. با توجه به اینکه کشورهای سفارش دهنده عناب ایران چه کیفیتی از آن را بخواهند و چه قیمتی از آن را مد نظر داشته باشند، می توان درجه بندی های مختلفی را برای عناب صادراتی مد نظر قرار داد.
البته به طور کل عناب صادراتی تازه را از نوع بسیار مرغوب و باکیفیت انتخاب می کنند که در این خصوص حتما باید عناب بیرجند خراسان جنوبی را برگزید.
تازه بودن عناب در کیفیت آن نقشی بارز دارد ضمن اینکه برای گرفتن تایید بهداشت جهت صادرات، روند ارسال بار را بسیار سرعت می بخشد. برای همین خریداران عمده عناب صادراتی، محصولات تازه بیرجند را بیشتر می پسندند.
تازه بودن، درشتی عناب، رنگ و ظاهر خوب آن، همگی عوامی هستند که در صادرات این محصول مرغوب ایرانی موثر خواهند بود و در تمامی این موارد شهر بیرجند ممتازتر از دیگر نقاط کشور است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158691003
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد توسط سایت درسینا با بهترین کیفیت و …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید.