خشکبار درسینا
خانه / آلبالو / آلبالو خشک / صادرات میوه آلبالو خشک اصفهان

صادرات میوه آلبالو خشک اصفهان

میوه آلبالو در اصفهان به وفور تولید می شود و مشتریان می توانند برای خرید میوه خشک و صادرات آن از این شهر محصول خود را خریداری نمایند.
آلبالو خشک میوه ریز اما بسیار پر طرفدار است که به دلیل طعم ترش و ملس و همچنین رنگی که دارد زیاد مورد توجه قرار می گیرد و خیلی از افراد برای مصرف روزانه خود این میوه خشک را تهیه می کنند.
میوه هایی که می توان آنها را به صورت خشک در آورد این مزیت را دارا می باشند که در فصل های دیگر سال نیز می توان آنها را مصرف نمود و از استفاده آنها و یاد آوری طعمشان لذت برد.
آلبالو خشک اصفهان
آلبالو در مقادیر بالایی در اصفهان برداشت می شود و کشاورزان می کوشند تا میوه بدست آمده از باغات خود را به سه گونه در اختیار مشتریان خود قرار دهند.
آلبالو تازه
آلبالو خشک
آلبالوی منجمد شده
اغلب مشتریان که از کشور های خارجی برای خرید آلبالو به ایران می آیند بیشتر به دنبال خرید نوع خشک آن هستند زیرا حمل و نقلش بدون دردسر صورت می پذیرد و به راحتی می توان آن را برای صادرات آماده کرد.
آلبالو خشک اصفهان نیز در دسته محصولات خشکبار صادراتی قرار می گیرد و هر سال می توان شاهد ارسال آمار بالایی از این محصول به دیگر کشور ها بود.
صادرات آلبالو از اصفهان در فصل برداشت به صورت تازه نیز صورت می پذیرد و اغلب مشتریان نوع تازه آن را برای تهیه مربا و مارمالاد تهیه می نمایند زیرا طعم آلبالو بسیار دلنشین است و خیلی از افراد حاضر نیستند از خوردن آن بگذرند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158691003
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی آلبالو خشک

فروش اینترنتی آلبالو خشک فله ای

فروش اینترنتی آلبالو خشک فله ای این امکان را برای خریداران فراهم می آورد تا …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید.