خشکبار درسینا
خانه / درسینا / عمده فروشی فندق صادراتی ایران

عمده فروشی فندق صادراتی ایران

فندق ایران از خشکباری محسوب می شود که عمده فروشی آن با توجه به رقبای بزرگی که در زمینه امور صادراتی متوجه خود می بیند توانسته جایگاه مناسبی به دست آورد.
فندق صادراتی ایران توانسته با وجود رقبای بزرگی همچون ترکیه که در همسایگی ما هم قرار دارند عمده فروشی خوبی را به خود اختصاص دهد.
کشور های زیادی هستند که از فندق صادراتی ایران که بسیار درشت و خوشمزه هم می باشد خریداری نموده به همین دلیل عمده فروشی این محصول سود سرشاری را نصیب تجار و بازرگانان ایرانی نموده که در زمینه صادرات فندق به فعالیت مشغول هستند.
فندق صادراتی ایران
یکی از شهر هایی که فندق کشت شده در آن بسیار جنبه صادراتی داشته و عمده فروشی آن از بازخورد خوبی، هم در ایران و هم در میان کشورهای دیگر برخوردار بوده است شهرستان طارم در خطه سر سبز شمال می باشد.
فندق های برداشت شده در این شهرستان به خوبی توانسته هم نیاز استان های همجوار خود را بر آورده گرداند و هم جایگاه مناسبی در میان خشکبار صادراتی ایران برای خود به دست آورد.
فندق علاوه بر اینکه به صورت عمده فروشی در اختیار تجار و بازرگانان قرار گرفته تا بتوانند در زمینه صادرات به فعالیت مشغول باشند به صورت خرده فروشی و در مقیاس کیلویی اندک هم در اختیار خریداران داخلی قرار داده می شود تا آنها هم بتوانند از خواص بی نظیر این دانه لذیذ برخوردار گردند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158691003
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد توسط سایت درسینا با بهترین کیفیت و …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید.