خشکبار درسینا
خانه / آلبالو / آلبالو خشک / فروش آلبالو خشک عمده صادراتی در تهران

فروش آلبالو خشک عمده صادراتی در تهران

آلبالو خشک صادراتی با درجه کیفیت بسیار بالا و به صورت عمده در ایران خرید و فروش می شود اما قیمت آن در بازار های تهران متفاوت تر از شهرهای تولید کننده آن خواهد بود.
از خشکبار صادراتی ایران می توان به آلبالو خشک اشاره نمود که بسیار طرفدار داشته و عمده خریداران آن برای تهیه این محصول راهی بازار خشکبار تهران می شوند غافل از اینکه این محصول را می توان در شهر های تولید کننده آن با قیمت های نازل تری از بازار تهران خریداری نمود و قیمتی که این محصول در این شهر ها داد و ستد می شود و به فروش می رسد بسیار مناسب تر از بازار تهران می باشد.
فروش آلبالو خشک صادراتی
همانطور که بیان گردید از خشکباری که می توان برای فروش صادراتی آن به کشور های دیگر حساب ویژه ای بر روی آن داشت آلبالو خشک می باشد این میوه در بین خشکبار و تنقلات ایرانی جایگاه خاصی داشته و توانسته در کشور های دیگر هم برای خود آوازه ای به دست آورد.
یکی از محصولاتی که در سفر به مشهد و یا شمال کشور گردشگران و توریست ها را به سمت خود جذب می نماید مشاهده فروش انواع تنقلات ترش مزه از قبیل لواشک، زغال اخته و آلبالو خشک فرآوری شده است و با خوردن هر کدام از آنها این گردشگران شیفته و طرفدار این محصولات می شوند و در بازگشت به کشور های خود خواستار خرید این محصولات از کشور ما می باشند، که همین امر خود سبب می شود تا فروش صادراتی این محصولات به خصوص آلبالو خشک به سایر کشور ها افزایش پیدا کند.
دلیل اینکه خرید این محصول از طریق بازار خشکبار تهران بیشتر صورت می پذیرد به خاطر شهرت این شهر به عنوان پایتخت کشور ما بوده و هم اینکه تجار و بازارگانان بزرگی در این شهر به فعالیت مشغول هستند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158691003
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی آلبالو خشک

فروش اینترنتی آلبالو خشک فله ای

فروش اینترنتی آلبالو خشک فله ای این امکان را برای خریداران فراهم می آورد تا …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید.