خشکبار درسینا
خانه / آلبالو / آلبالو خشک / فروش آلبالو خشک مجاری صنعتی

فروش آلبالو خشک مجاری صنعتی

آلبالو خشک مجاری به دلیل این که ظاهری درشت تر و گوشت بیشتری دارد زیاد خرید و فروش می شود و مشتریان می توانند نوع صنعتی این محصول را نیز خریداری کنند.
آلبالو خشک انواع مختلفی را دارا می باشد و هر یک با نامی مخصوص به خود خوانده می شود. در میان آلبالو هایی که در ایران وجود دارد نوع مجاری بسیار طرفدار دارد.
این نوع آلبالو دانه های بسیار درشتی و رنگی بسیار روشن تر از آلبالوی رسمی دارد برای همین تازه آن نیز به عنوان محصولی صادراتی در نظر گرفته می شود و به کشور های مختلف ارسال می شود.
آلبالو خشک مجاری به دو روش تهیه می شود. روش سنتی که پهن کردن میوه در آفتاب است و روش خشک کردن آن به کمک دستگاه های بزرگ صنعتی میوه خشک کن.
فروش آلبالو خشک مجاری
آلبالو مجاری به دلیل این که درشت تر است خیلی از مشتریان طالب آن هستند و سعی می کنند تا خشک شده آن را خریداری نمایند. اما تنها برخی از مراکز هستند که این میوه را به صورت صنعتی خشک می کنند و در اختیار مشتریان خود قرار می دهند.
آلبالو خشک مجاری قیمت بیشتری را نسبت به آلبالو های خشک شده رسمی دارد و فروش آن به صورت سنتی و اینترنتی در برخی از مراکز بزرگ عرضه خشکبار انجام می شود و با این روش تمام مشتریان می توانند محصول مورد نیاز خود را از هر نقطه کشور تهیه نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158691003
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی آلبالو خشک

فروش اینترنتی آلبالو خشک فله ای

فروش اینترنتی آلبالو خشک فله ای این امکان را برای خریداران فراهم می آورد تا …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید.