خشکبار درسینا
خانه / درسینا / فروش انواع فندق مرغوب خارجی

فروش انواع فندق مرغوب خارجی

فندق مرغوب خارجی در بازارهای ایران نیز به فروش می رسد و می توان انواع آن را که اغلب از کشور ترکیه وارد ایران می شود خریداری کرد.
با وجود این که فندق در آمار بالایی در ایران کشت می شود اما باز هم برخی از تجار نمونه های مختلف این محصول را وارد بازار می کنند و این موضوع سبب می شود تا فندق در نرخ های متفاوت عرضه شود که این امر از دید مشتریان بسیار خوب است. زیرا در این صورت هر فردی می تواند با در نظر گرفتن بودجه خود برای خرید اقدام نماید.
فروش انواع فندق
فندق های خارجی برخی اوقات از نظر ظاهر با نمونه های داخلی این محصول تفاوت دارند و در برخی از مواد از نظر طعم و میزان چربی مانند هم نمی باشند.
فندق های خارجی در سایز های درشتی از فندق های ایرانی در بازار یافت می شود و حتی اندازه برخی از آنها دو و سه برابر فندق های برداشت شده در ایران می باشد.
فروش انواع فندق خارجی در بازار دیده می شود اما اغلب مشتریان در هنگام تهیه این محصول به دنبال نوع مرغوب آن می باشند. درصد زیادی از فندق خارجی که در ایران وجود دارد از کشور ترکیه وارد ایران می شود و خیلی از شرکت های تولید شکلات و بیسکوئیت از مشتریان بزرگ این محصول در کشور شناخته می شوند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158691003
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد توسط سایت درسینا با بهترین کیفیت و …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید.