خشکبار درسینا
خانه / درسینا / فروش اینترنتی فندق بو داده شمال

فروش اینترنتی فندق بو داده شمال

فندق شمال به صورت خام و بو داده روانه بازار می شود و فروش اینترنتی این محصول در سطح بالایی در سراسر ایران صورت می پذیرد.
فندق در ایران بیشتر در شمال کشور برداشت می شود زیرا آب و هوای این منطقه برای رشد درخت فندق بسیار مناسب می باشد. فندق شمال کشور شکلی کروی و گرد دارد و نوع تازه آن طعمی خوبی خواهد داشت.
فندق در بازارهای مختلف ایران به صورت خام و بو داده به فروش می رسد. نوع خام آن در تمام طول سال خرید و فروش می شود اما نوع بو داده آن را بیشتر در ایام عید نوروز می توان شاهد بود.
فروش اینترنتی فندق
فندق علاوه بر این که در بازارهای قدیمی و سنتی ایران به فروش می رسد به صورت اینترنتی نیز در اختیار مشتریان در سراسر کشور قرار می گیرد.
در این گونه خرید و فروش بزرگترین مزیت این است که اگر مرکزی بتواند بهترین جنس را در اختیار مشتریان خود قرار دهد و قیمت هایی که ارایه می دهد مناسب باشد همه می توانند از تمام نقاط کشور با این مرکز ارتباط برقرار نمایند و محصول مورد نیاز خود را سفارش دهند.
مسلما خیلی از متقاضیان فندق بو داده و خام نیز از این که بتوانند بدون صرف هزینه های اضافی محصول خود را خریداری نمایند خوشحال و راضی می شوند و ترجیح می دهند از این پس از روش های جدید فروش بهره ببرند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158691003
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد توسط سایت درسینا با بهترین کیفیت و …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید.