خشکبار درسینا
خانه / درسینا / فروش بادام درختی خام شیرین صادراتی

فروش بادام درختی خام شیرین صادراتی

فروش بادام درختی خام که طعمی شیرین داشته باشد و در دسته محصولات صادراتی قرار بگیرد در ایران کار دشواری نیست و می توان به طرق مختلف برای تهیه آن اقدام نمود.
بادام درختی با تنوع خوبی در کشور ایران رشد و نمو می کند. در کل بادام درختی به سه نام سنگی، مامایی و پوست کاغذی شناخته می شود که خرید و فروش نوع خام آنها بیشتر در بازار دیده می شود.
بادام خام به علت های گوناگونی دارای دو طعم تلخ و شیرین می باشد. بادام تلخ بیشتر برای مصارف دارویی مورد استفاده قرار می گیرد، طوری که روغن آن گرفته می شود و برای مورادی مانند رشد مو مصرف می گردد.
اما بادام شیرین بیشتر جنبه خوراکی دارد و استفاده آن به صورت خام و بو داده صورت می گیرد. میوه بادام به دلیل خواص بی نظیری که دارد در هر صورت مصرف می شود اما نوع خام آن املاح بالاتری را به بدن خواهد رساند.
فروش بادام درختی خام
بادام درختی خام شیرین در لیست محصولات صادراتی ایران قرار می گیرد و سالانه مقادیر بالایی از این میوه خشک که مازاد بر مصرف مردم کشورمان است برای کشور های خارجی و مصرف کننده آن که از ایران درخواست این محصول را دارند فرستاده می شود.
هر کدام از انواع بادام درختی برای مصرف خاصی در نظر گرفته می شود اما بادام سنگی بیش از نمونه های دیگر برای صادرات آماده و بسته بندی می شود.
فروش بادام درختی به طرق سنتی و آنلاین انجام می شود اما نکته این جاست که فروشگاه های اینترنتی موفقیت های بیشتر و بزرگتری را در خرید و فروش این محصول داشته اند و نوع تبلیغات آنها سبب می گردد تا مشتریان خارجی نیز آنها را شناسایی کنند و برای خرید محصول از آنها اقدام نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158691003
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد توسط سایت درسینا با بهترین کیفیت و …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید.