خشکبار درسینا
خانه / توت / توت خشک / فروش توت خشک سیاه مرغوب در بازار

فروش توت خشک سیاه مرغوب در بازار

توت خشک سیاه مرغوب چیست و از کدام مراکز فروش می توان انواع این محصول را خریداری نمود و مصارف این محصول چیست؟
توت خشک سفید هنگامی که باران خورده می شود سیاه می شود. در صورتی همان توت خشک باران نخورد باغداران می توانند آن را به عنوان یک محصول درجه یک و مرغوب راهی بازار نمایند و با قیمتی خوب به مشتریان خود عرضه کنند اما وقتی توت خشک باران خورده می شود رنگش از عسلی به قهوه ای بسیار تیره می گراید و به نام توت خشک سیاه شناخته می شود.
اما توت خشک سیاه را نمی توان به عنوان یک محصول مرغوب در اختیار مشتریان قرار داد اما این بدین معنی نیست که این توت خشک کاربردی ندارد و باید دور ریخته شود.
فروش توت خشک سیاه شده
توت خشک سیاه توسط برخی از کشور های عربی مانند عراق خریداری می شود و می توان از آن شیره توت تهیه نمود. چون در برخی از مناطق ایران نیز توت به عمل نمی آید خیلی از کسانی که می خواهند شیره توت تهیه نمایند سعی می کنند که این نوع توت را تهیه کنند و از آن شیره توت تهیه نمایند.
توت خشک سیاه نیز دارای درجه بندی می باشد که نوع مرغوب آن برای این کار مورد استفاده قرار می گیرد. البته نوع بی کیفیت این محصول نیز به عنوان خوراک دام در اختیار دامداران قرار می گیرد و آنها می توانند این میوه خشک را در فصل های سرد سال به خورد دام های خود بدهند.
فروش توت خشک سیاه در برخی از بازارهای ایران صورت می پذیرد اما تنها برخی از مراکز فروش برای عرضه این محصول وقت می گذارند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158691003
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت توت خشک درجه یک

توت خشک درجه یک از کجا خرید نماییم؟

برای بسیاری از افراد این سوال مطرح است که توت خشک درجه 1 را از …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید.