خشکبار درسینا
خانه / آلبالو / آلبالو خشک / فروش عمده آلبالو خشک درشت ایرانی

فروش عمده آلبالو خشک درشت ایرانی

آلبالو خشک درشت ایرانی به صورت فروش عمده در اختیار کارخانه داران و مشتریان بزرگ قرار می گیرد تا آنها بتوانند بدین ترتیب محصول خود را با قیمتی خوب خریداری نمایند.
آلبالو نیز مانند خیلی از میوه های خشک دیگر باید حتما به روشی درست و با مهارتی بالا خشک شود تا درشت باشد و با کیفیت عالی عرضه شود. البته درشت بودن میوه آلبالو نیز تاثیر به سزایی در اندازه خشک شده آن خواهد داشت.
آلبالو در ایران دارای دو نمونه زودرس و دیررس می باشد که نوع دیررس آن به نام آلبالوی رسمی معروف می باشد و میوه خشک آن بسیار خوشمزه است و مشتریان بیشتری را نسبت به نمونه زودرس دارد.
فروش عمده آلبالو خشک
آلبالو خشک رسمی در تابستان و در اوایل تیر ماه به بازار می آید و اکثر باغداران در همان ابتدای فصل به دنبال این هستند تا محصول خود را به فروش بگذارند و خستگی یک سال کاری را از تن به در کنند.
برخی از مراکز آلبالو خشک ایرانی را با کیفیتی بالا و در اندازه درشت در اختیار مشتریان خود می گذارند. اغلب مشتریان نیز از خرید این محصول به صورت عمده استقبال شدیدی را خواهند داشت زیرا این امر در کاهش قیمت این میوه خشک بسیار موثر واقع خواهد شد و در برخی از موارد دیده شده که مشتری توانسته به علت نرخ مناسب، حجم بیشتری از این کالا را تهیه نماید.
اکثر مشتریان این محصول کارخانه داران و مشتریان قدرتمند می باشند که توانسته اند سود خوبی را از خرید و فروش آلبالو خشک ایرانی به دست آورند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158691003
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی آلبالو خشک

فروش اینترنتی آلبالو خشک فله ای

فروش اینترنتی آلبالو خشک فله ای این امکان را برای خریداران فراهم می آورد تا …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید.