خشکبار درسینا
خانه / آلبالو / فروش عمده آلبالو فریزری مجاری

فروش عمده آلبالو فریزری مجاری

آیا تا به حال اسم آلبالو مجاری را شنیده اید؟ آیا می دانید که فروش عمده فریزری و منجمد شده آن توانسته فروش عمده خوب و مناسبی را به خود اختصاص دهد؟
آلبالو مجاری یکی از گونه های این میوه کوچک و خوشمزه است که درشت و خوشرنگ می باشد و بیشتر فروش عمده آن برای صادرات به کشورهای دیگر می باشد.
این میوه به آلبالو پیوندی هم مشهور بوده و اکثر کارخانه های کمپوت سازی خریداران عمده و پر و پا قرص این میوه به شمار می روند.
میوه آلبالو اصولا در مناطقی که سردسیر هستند به بار نشسته و هر جا درجه هوای منطقه ای که در آن پرورش پیدا می کند سرد تر باشد میوه بهتر و خوشرنگ تری به دست خواهد آمد.
فروش آلبالو فریزری
بسیاری از کارخانه های کمپوت و مربا سازی هستند که در فصولی که آلبالو تازه در بازار موجود نمی باشد برای تامین مواد اولیه خود از مدل فریزی و یا منجمد آلبالو مجاری خریداری کرده و استفاده می نمایند.
آلبالو مجاری به دلیل درشت بودن و رنگ بسیار خوش خود توانسته نظر بسیاری از کشور های دیگر را به خود معطوف کرده و آنها از مشتریان عمده آلبالو مجاری فریزری چه به صورت با هسته و چه بی هسته می باشند.
کشور ما به دلیل شرایط مناسبی که برای پرورش و کاشت این میوه کوچک و خوشمزه دارد توانسته هر ساله از صادرات و فروش عمده آلبالو مجاری فریزری و منجمد سود سرشاری به دست آورد.
آلبالو مجاری به دو دسته واریته مشخص به عنوان آلبالو مجاری سیگانی و آلبالو مجاری بوترمو تقسیم می شود این میوه همانند درخت توت از هر آفت و امراض در امان بود و به هیچ عنوان به سم پاشی نیاز ندارد.
مقاومت بی نظیر درخت آلبالو مجاری نسبت به سرمای و گرما زیاد باعث گردیده که میوه آن تا حد بسیار زیادی از سرما زدگی در امان بماند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158691003
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی انواع آلبالو

خرید اینترنتی انواع آلبالو درشت فریز شده

خرید اینترنتی انواع آلبالو درشت فریز شده با هسته و بدون هسته با قیمت عمده …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید.