خشکبار درسینا
خانه / آلبالو / آلبالو فریزری / فروش عمده انواع آلبالو فریزری امسالی

فروش عمده انواع آلبالو فریزری امسالی

آلبالو فریزری انواع گوناگونی را دارد و خیلی از مشتریان برای تهیه این محصول به دنبال مرکز فروش معتبری می باشند تا بتوانند این میوه را به صورت عمده از آنجا خریداری کنند.
آلبالو در رقم های رسمی، مجاری، پیوندی و گیلاسی در بازار های ایران یافت می شود. برخی از انواع این آلبالو ها زود رس و برخی دیر رس هستند و این موضوع خیلی به نفع خریداران خواهد بود چون زمان پیدا شدن نوع تازه این میوه در بازارها طولانی تر خواهد شد و آنان زمان بیشتری را برای خرید این محصول خواهند داشت.
فروش آلبالوی فریزری
آلبالو به شیوه ای نگهداری می شود تا مشتریان بتوانند در طول سال این میوه را خریداری کنند. برخی از مراکز دارای امکانات هستند که آلبالو را فریز می کنند. در این صورت آلبالو کیفیت و تازگی خود را حفظ می کند و مشتریانی که اغلب در کار تهیه مربا و کمپوت هستند خریدار آلبالو فریزری می باشند.
البته بخشی از این میوه منجمد نیز با کانتینر های یخچال دار به کشور های دیگر صادر خواهد شد و در صد بیشتری از آن در ایران به مصرف می رسد و بعد محصولات تولید شده از آن به کشور هایی مانند عراق صادر می گردد.
اغلب مشتریان تلاش می کنند تا این محصول را به صورت عمده از مراکز بزرگ فروش میوه های منجمد خریداری کنند تا هزینه ها تا حد چشم گیری برای آنها پائین بیاید.
نکته دیگری که برای مشتریان این میوه اهمیت دارد کیفیت و امسالی بودن محصول است زیرا در طعم و مزه محصولات به دست آمده تاثیر به سزایی را خواهد داشت.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158691003
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید آلبالو فریزری

خرید آلبالو فریزری مرغوب مشهد با کیفیت بالا

خرید آلبالو فریزری مرغوب مشهد با کیفیت بالا از طریق مراکز فروش این محصول به …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید.