خشکبار درسینا
خانه / درسینا / فروش عمده انواع پسته خندان تازه رفسنجان

فروش عمده انواع پسته خندان تازه رفسنجان

رفسنجان به عنوان بزرگترین منطقه در تولید انواع پسته در ایران شناخته می شود و هر ساله موج عظیمی از مشتریان برای تهیه نوع تازه و خندان این خشکبار راهی این دیار می شوند.
رفسنجان شهری با آب و هوای گرم و خشک است که در استان کرمان قرار دارد. این شهر توانسته با تولید انبوه انواع پسته های مرغوب و درجه یک مانند احمد آقایی، فندقی، اکبری و کله قوچی نظر بسیاری از خریدارن را به سوی خود منعطف کند.
هر ساله مشتریان زیادی از کشور های مختلف برای خرید این محصول راهی ایران می شوند و یا با تامین کنندگان معتبر از طریق سایت های اینترنتی تماس حاصل می نمایند تا بتوانند به صورت عمده پسته تازه ایران را خریداری کنند.
فروش عمده پسته
پسته هایی که از باغات رفسنجان چیده می شوند به دلیل داشتن آب و هوایی خاص اغلب به صورت خندان هستند و این موضوع در حین خرید برای تمامی مشتریان اهمیت دارد چون خندان نمودن پسته های بسته خود هزینه های گزافی را بر روی دست خریداران خواهد گذاشت.
در فصل برداشت پسته و در فواصل زمانی مختلف پسته رفسنجان به صورت عمده به فروش می رسد. مسلما بیشتر مشتریان به دنبال خرید پسته تازه هستند زیرا پسته هایی که در سال گذشته برداشت شده اند دیگر آن طعم و کیفیت اولیه خود را نخواهند داشت.
فروش عمده انواع پسته در رفسنجان سبب شده تا در کسب و کار و چرخه اقتصادی این دیار رونق خوبی حاصل شود و همه مشتریان به عنوان یک تامین کننده بسیار خوب برای پسته به رفسنجان نگاه کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158691003
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد توسط سایت درسینا با بهترین کیفیت و …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید.