خشکبار درسینا
خانه / درسینا / فروش عمده انواع گردوی ایرانی درجه یک

فروش عمده انواع گردوی ایرانی درجه یک

فروش عمده انواع گردوی ایرانی درجه یک در خیلی از بازارهای ایران صورت می پذیرد اما رونق آن در برخی از مراکز و شهر ها بسیار چشم گیر می باشد.
گردو در ایران با کیفیت بسیار خوبی در بسیار از مناطق رشد می کند و می توان گفت برخی از شهر های ایران به داشتن محصولی استثنایی از گردو، معروف می باشد.
گردو نیز مانند خیلی از خشکبار دیگر به نام های مختلفی خوانده می شود. گاه نام ها به طور محلی تغییر می کنند و هر شهر و منطقه ای از کشور برای گردو پرورش یافته خود نامی محلی را برمی گزینند.
از گردو های بسیار معروف در ایران می توان به انواع پوست کاغذی، نوک کلاغی و سنگی اشاره داشت. برخی از انواع گردو نیز وجود دارند که برای تهیه روغن گردو در مصارف دارویی مورد استفاده قرار می گیرند و به علت درصد بالای چربی که دارند برای تهیه خورشت فسنجان عالی می باشند.
فروش گردوی درجه یک ایرانی
فروش گردو تولید شده در ایران تقریبا در تمامی شهرها و بازارهای کشور صورت می پذیرد اما برخی از مراکز و شهر ها وجود دارند که نوع درجه یک گردو را در اختیار مشتریان خود قرار می دهند.
به عنوان مثال می توان به همدان اشاره داشت. همه افرادی که در خرید و فروش گردو تخصص دارند می دانند که گردو این منطقه، کیفیت و مزه ای بسیار عالی دارد و به عنوان محصولی ناب برای صادرات شناخته می شود.
حال برخی از مراکز فروش وجود دارند که می توانند این محصول را بدون هیچ دغده ای به دست مشتریان خود برسانند و آنها را از خرید گردوی ایرانی درجه یک بهرمند سازند.
بیشتر سفارشات مشتریان از این مراکز به شکل عمده انجام می شود و این موضوع تاثیر بالایی در مناسب بودن قیمت این محصول خواهد داشت.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158691003
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد توسط سایت درسینا با بهترین کیفیت و …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید.