خشکبار درسینا
خانه / درسینا / فروش عمده بادام هندی بو داده زعفرانی

فروش عمده بادام هندی بو داده زعفرانی

بادام هندی در مدل های خام و بو داده در فروشگاه های مختلف خشکبار یافت می شود اما می توان برای خرید و فروش عمده نوع مرغوب و زعفرانی این محصول به مراکز مختلفی رجوع کرد.
بادام هندی نوعی خشکبار است که بسیار خوشمزه است. طبعی بسیار گرم دارد و میزان چربی در آن تا حد بسیاری بالاست. این بادام در میان تمامی مردم بسیار پر طرفدار است و در دسته آجیل های گران قیمت قرار می گیرد.
از زمانی که مردم تمامی کشور های دنیا با خواص مهم بادام هندی آشنا شدند بیشتر به خرید این نوع بادام روی آورند. این محصول در کشورهایی نظیر هند، برزیل؛ نیجریه و تانزانیا رشد و نمو می کند.
بادام هندی به صورت خام و بو داده در بازار یافت می شود اما نوع بو داده زعفرانی آن نیز از فروش عمده خوبی برخوردار است و خیلی از افراد برای استفاده از فواید بادام و زعفران در کنار یکدیگر این محصول را خریداری می کنند.
فروش بادام هندی طعم دار
بعضی از مراکز فروش آجیل برای اینکه بتوانند فروش عمده خوبی را نصیب خود گردانند انواع آجیل خام را به روش هایی که خود می دانند بو داده و یا طعم دار می نمایند تا بتوانند از این طریق و با ارایه یک طعم جدید فروش عمده خوبی داشته باشند.
یکی از انواع آجیل که به راحتی می توان آن را بو داده و طعم دار کرد، بادام هندی می باشد که آنرا به صورت شور، سرکه ای و زعفرانی طعم دار کرده و به فروش می رسانند.
طعم خوش بادام هندی زمانی که با عطر و رنگ و بوی زعفران در هم آمیخته می شود ترکیبی رویایی ازآن به دست امده که نمی توان به راحتی از آن چشم پوشی و گذر کرد.
بادام هندی زعفرانی به خاطر عطر و طعم بی نظیری که دارد توانسته فروش عمده بسیار خوبی را متوجه خود دیده و به جایگاهی مناسب در میان انواع آجیل بو داده ایرانی دست یابد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158691003
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد توسط سایت درسینا با بهترین کیفیت و …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید.