خشکبار درسینا
خانه / آلبالو / آلبالو فریزری / فروش میوه آلبالو فریز شده تازه

فروش میوه آلبالو فریز شده تازه

آلبالو فریز شده تازه و امسالی نیز در بازار خرید و فروش می شود و اغلب مشتریانی که این میوه را برای تهیه انواع بستنی و مربا لازم دارند بعد از اتمام فصل آن را به صورت فریز شده تهیه می نمایند.
آلبالو میوه بسیار پر مصرفی می باشد. اگر دقت کرده باشید آلبالو کمتر به عنوان یک میوه تازه خورده می شود و بیشتر برای درست کردن مربا، شربت و تهیه انواع بستنی خریداری می شود.
آلبالو تازه تقریبا تا اواخر مرداد ماه به صورت تازه در بازار یافت می شود و حتی در مناطق سردسیری مانند نیشابور می توان این محصول را تا اواخر تابستان در بازار یافت اما هنگامی که میوه آلبالو تازه در بازار تمام شد این محصول توسط برخی از مراکز به صورت فریز شده در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت.
فروش آلبالو فریز شده
برخی از مراکز در شهر های مختلف ایران وجود دارند که میوه مازاد باغداران را خریداری می کنند تا بتوانند آن را در فصل های سرد سال با قیمتی بهتر در اختیار مصرف کنندگان قرار دهند.
اغلب خریداران این میوه شرکت های بزرگ در برند های معروف می باشند که برای از دست ندادن مشتریان خود و تولید مداوم محصولاتشان اقدام به خرید آلبالو فریز شده می کنند.
فروش میوه آلبالو تازه فریز شده به صورت عمده صورت می پذیرد و در هنگام حمل و نقل آنها از ماشین های یخچال دار استفاده خواهد شد تا میوه کیفیت خود را از دست ندهد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158691003
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید آلبالو فریزری

خرید آلبالو فریزری مرغوب مشهد با کیفیت بالا

خرید آلبالو فریزری مرغوب مشهد با کیفیت بالا از طریق مراکز فروش این محصول به …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید.