خشکبار درسینا
خانه / آلبالو / آلبالو فریزری / قیمت آلبالو یخی فریزری درشت

قیمت آلبالو یخی فریزری درشت

آلبالو یخی فریزری درشت به صورت هسته دار و بدون هسته در سردخانه های بزرگ ذخیره می گردد و مصرف کنندگان می توانند در فصل های سرد سال برای تهیه این میوه ترش با این مراکز در ارتباط باشند.
آلبالو نه تنها به صورت تر و خشک شده عرضه می شود بلکه می توان این محصول را در فصل هایی که مصرف کنندگان به نوع تازه آن دسترسی ندارند به صورت یخ زده و فریزری تهیه نمود.
آلبالوی فریزری نه تنها کیفیت خود را از دست نمی دهد بلکه با همان رنگ طبیعی و طعمی عالی به مشتریان عرضه می شود و برای استفاده در کارخانه های کمپوت سازی، تهیه مربا، شیرینی پزی و تولید بستنی مورد استفاده قرار می گیرد.
قیمت آلبالو یخی فریزری
آلبالو یخی فریزری از قیمت بالاتری نسبت به نوع تازه آن برخوردار است اما از آنجایی که مشتریان به این محصول نیازمند هستند تلاش می کنند تا بتوانند آن را به هر نحوی که شده خریداری کنند اما مسلما اغلب مشتریان در حین خرید این محصول به دنبال مرکزی هستند تا بتوانند آلبالو یخی را از آنجا با قیمتی مناسب خریداری کنند.
آلبالو هایی که برای نگهداری در سردخانه ها خریداری می شود اغلب درشت انتخاب می شوند تا ظاهر این محصول در فصل نبود این میوه بتواند در جذب مشتریان تاثیر به سزایی را داشته باشد.
البته باید این نکته را نیز بیان داشت که آلبالو فریزری به صورت هسته دارد و بدون هسته در سدرخانه نگهداری می شود که قیمت نوع بدون هسته آن بالاتر از نوع هسته دارش خواهد بود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158691003
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید آلبالو فریزری

خرید آلبالو فریزری مرغوب مشهد با کیفیت بالا

خرید آلبالو فریزری مرغوب مشهد با کیفیت بالا از طریق مراکز فروش این محصول به …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید.