خشکبار درسینا
خانه / درسینا / قیمت آلو خشک تیزابی خورشتی

قیمت آلو خشک تیزابی خورشتی

آلو خشک شده که به روش تیزابی تهیه می گردد و به نام خورشتی خواهند می شود بسیار خوشرنگ است و بسته به یک سری ویژگی ها از قیمت های مختلفی برخوردار است.
آلو میوه بسیار خوش طعم و ترش و شیرینی است که در بیشتر نواحی ایران رشد می کند اما با توجه به نوع آب و هوای هر منطقه نوع آلوی پرورش یافته نیز متفاوت است.
در برخی از مناطق آلو زرد و در برخی از مناطق آلو بخارا و همچنین آلو سیاه رشد می کند و این تنوع سبب شده که در بازار خشکبار انواع خشک شده این میوه یافت شود.
قیمت آلو خورشتی تیزابی
آلویی را که برای تهیه خورشت خشک می کنند بسیار خوشرنگ است و حتما پوست گیری می شود. در هنگام خشک کردن این میوه از ماده قلیایی مجازی استفاده می کنند که عمل خشک کردن را سریع تر انجام می دهد و سبب می شود آلو رنگ زیبا و روشنی را به خود بگیرد.
قیمت آلو خشک تیزابی بسته به این که محصول ریز باشد و یا درشت با هم تفاوت دارد. اغلب مشتریان که این محصول را برای تعارف و سوغات خریداری می کنند به دنبال نوع مرغوب و درشت آن هستند و اکثر کسانی که آلو خشک تیزابی را برای مصرف روزانه تهیه می نمایند نوع ریز آن را خریداری می کنند.
مهم طعم و رنگ این محصول است که در نمونه های ریز و درشت یکسان می باشد فقط نوع درشت آن گوشت بیشتری را نسبت به نوع ریزش خواهد داشت و این امر سبب می گردد قیمت بالاتری را داشته باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158691003
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد توسط سایت درسینا با بهترین کیفیت و …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید.