خشکبار درسینا
خانه / درسینا / قیمت انواع بادام درختی بدون پوست خام

قیمت انواع بادام درختی بدون پوست خام

بادام درختی بدون پوست به صورت خام و شور کرده در بازارهای ایران موجود می باشد که می توان قیمت انواع این میوه خشک را از مراکز عرضه خشکبار جستجو کرد.
بادام درختی های موجود در بازار از نظر ظاهر با هم تفاوت چندانی ندارند اما با کمی دقت می توان فهمید که با هم اختلافاتی را خواهند داشت به خصوص وقتی آنها را در پوسته چوبی که دارند مشاهده کنیم
بادام درختی به نام های پوست کاغذی، سنگی و مامایی خوانده می شوند. بادام پوست کاغذی همان طور که از نامش بر می آید دارای پوسته چوبی بسیار نازکی می باشد که حتی با فشار ما بین انگشتان نیز می شکند و بالعکس بادام سنگی دارای پوستی بسیار محکم می باشد که باید حتما برای شکستن آن از وسیله مناسبی استفاده کرد.
بادام مامایی نیز دارای طعمی بسیار عالی می باشد و برای مصارف مختلفی خرید و فروش می شود.
بادام درختی به صورت پوست دار و پوست کنده در بازار های مختلف ایران یافت می شود که نوع پوست کنده آن نیز توانسته آمار خوبی از فروش را به خود اختصاص بدهد.
قیمت انواع بادام درختی
بادام درختی پوست کنده همان مغز بادام است که با قیمت های مختلفف و در درجه بندی های گوناگونی به مشتریان عرضه می شود. معمولا بادام هایی که به راحتی پوست نمی شوند هزینه بیشتری را بر روی دست فروشندگان می گذارند برای همین با قیمت بالاتری به مشتریان عرضه می شوند.
اما در کل تازه بودن بادام، درجه کیفیت و طعمی که دارد بر روی قیمت این محصول تاثیر به سزایی خواهد داشت. درضمن در صورتی بادام درختی پوست کنده خام در دسته محصولات وارداتی قرار بگیرد نیز از قیمت بیشتر برخوردار می باشد برای همین اغلب مشتریان در هنگام خرید این میوه خشک به دنبال نوع درجه یک و ایرانی آن می باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158691003
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد توسط سایت درسینا با بهترین کیفیت و …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید.