خشکبار درسینا
خانه / توت / توت خشک / قیمت انواع توت خشک سفید صادراتی

قیمت انواع توت خشک سفید صادراتی

توت خشک سفید صادراتی انواع مختلفی را دارد که می توان در این نوشتار اشاره کوتاهی به هر یک از آنها داشت تا مشتریان راحت تر بتوانند محصول مورد نیاز خود را خریداری کنند.
توت خشک به عمل آمده در ایران دارای چندین نمونه است و می توان مهمترین اسامی این میوه را نام برد و به اختصار راجع به آنها صحبت کرد.
توت خشک رسمی: این توت خشک بیشتر در نواحی سردسیر به عمل می آید و تنها سه منطقه قم، کرج و نواحی اطراف طرقبه آن را تولید می کنند. این توت در صورتی که خوب خشک شود قیمت بسیار بالایی را خواهد داشت و در دسته محصولات خاص ایرانی قرار می گیرد.
توت خشک بخارایی: که به آن هراتی و نقلی نیز می گویند. این توت بیشتر برای تازه خوری مصرف می شود اما خشک شده آن با قیمتی بسیار مناسب تر از توت رسمی عرضه می شود و در برخی از نواحی ایران، به خصوص مشهد یافت می شود.
توت خشک کردی: این نوع توت با بقیه توت خشک ها فرق دارد و به دلیل این که بسیار خشک و شکننده است زود از هم می پاشد و خریدار باید در هنگام جا به جایی آن دقت بیشتری را به خرج دهد اما باز هم درصد زیادی از آن برای صادرات در نظر گرفته می شود.
قیمت انواع توت خشک صادراتی
همان طور که گفتیم توت دارای نمونه های مختلف با درجه بندی های گوناگونی می باشد برای همین است که نمی توان قیمت هر محصول را دقیق بیان نمود. اما در صورتی که مشتریان با افراد با تجربه در این زمینه ارتباط برقرار کنند می توانند نرخ تقریبی محصول مورد نیاز خود را سوال کنند.
البته باید این موضوع را بیان داشت که قیمت توت خشک صادراتی در هر نوع بالاتر از بقیه نمونه های موجود در بازار می باشد و مشتریان باید بدانند در صورتی که بهترین محصول توت خشک را بخواهند باید هزینه بیشتری را برای این کار در نظر داشته باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158691003
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت توت خشک درجه یک

توت خشک درجه یک از کجا خرید نماییم؟

برای بسیاری از افراد این سوال مطرح است که توت خشک درجه 1 را از …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید.