خشکبار درسینا
خانه / درسینا / قیمت بهترین گردو صادراتی در ایران

قیمت بهترین گردو صادراتی در ایران

بهترین گردو صادراتی در برخی از نواحی ایران مانند همدان برداشت می شود و به دلیل کیفیت بالایی که این محصول دارد در دسته اقلام صادراتی قرار خواهد گرفت.
گردو برداشت شده در خاک کشورمان از کیفیت خوبی برخوردار است اما در برخی از مناطق و شهر های ایران می توان نمونه بسیار عالی از این میوه خشک را یافت نمود.
یکی از بهترین مکان هایی که می توان در آن گردوی ایرانی را با درجه کیفیت بسیار بالا پیدا کرد همدان است. در همدان شهری به نام تویسرکان وجود دارد که در آن بهترین گردوی ایران تولید می شود و این منطقه به داشتن محصولی درجه یک و صادراتی از این میوه خشک معروف می باشد.
قیمت گردو تویسرکان
خیلی از افرادی که گردو را برای مشتریان خارجی تامین می کنند سعی می کنند تا محصول خود را از همدان خریداری نمایند. هر ساله شاهد این هستیم که درصد بالایی از گردوی تویسرکان برای صادرات به کشور های خارجی خشک و بسته بندی می شود.
قیمت گردو صادراتی تویسرکان نسبت به نمونه های دیگر در رنج بالاتری قرار دارد زیرا می توان از این محصول به عنوان بهترین گردو تولید شده در ایران یاد کرد. این موضوع را می توان مدیون آب و هوای ناب همدان دانست که در پرورش گردو تاثیر به سزایی را گذاشته است.
زیرا نوع خاک و آبی که به ریشه های درخت گردو می رسد و هوایی که تنفس می کند همه و همه در داشتن طعمی عالی در مغز گردو، نقش دارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158691003
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد

فروش اینترنتی آلبالو خشک و آلبالو منجمد مشهد توسط سایت درسینا با بهترین کیفیت و …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید.