خشکبار درسینا
خانه / توت / توت خشک / قیمت توت خشک سفید اعلا ایران

قیمت توت خشک سفید اعلا ایران

توت خشک سفید اعلا ایران اگر در دسته توت های رسمی باشد از قیمت بالا و اگر در دسته توت های بخارایی و نقلی قرار بگیرد از نرخ مناسبی برخوردار می باشد.
توت نیز مانند خیلی از میوه های به بار نشسته در خاک ایران انوع مختلفی را دارا می باشد. نوع خاک، آب و هوای منطقه در میزان کیفیت محصول برداشت شده از درختان توت بسیار تاثیر گذار می باشد.
توت میوه بسیار حساسی است و اگر در شرایط مناسب خشک شود رنگی عسلی دارد و اگر در شرایط نامناسب و با تکاندن توت تازه جمع آوری و خشک شود سیاه، قهوه ای تیره و بد رنگ می شود و در دسته محصولات بی کیفیت و کم کیفیت قرار می گیرد.
قیمت توت خشک ایران
توت خشک های جمع آوری شده در کشورمان ایران به دلیل تنوع در نمونه های درخت و نوع میوه آنها با هم متفاوت است. در میان توت خشک ها نوعی که به نام رسمی معروف است و در مناطقی مانند طرقبه رشد می کند از گران ترین قیمت برخوردار است و توت های نقلی و بخارایی نسبت به توت خشک رسمی از نرخی کاملا مناسب برخوردار هستند.
توت خشک سفید فقط در صورتی تهیه می شود که باغداران میوه را تا تغییر رنگ آن از سفید به قهوه ای روشن نچینند و بگذارند بر روی درخت نیمه خشک شود و بعد آن را تکان داده و بعد از جمع آوری بگذارند تا کاملا در افتاب خشک شود.
در این صورت محصول به دست آمده به توت خشک سفید اعلا نامگذاری شده و در بازار با قیمتی عالی خرید و فروش می گردد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158691003
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت توت خشک درجه یک

توت خشک درجه یک از کجا خرید نماییم؟

برای بسیاری از افراد این سوال مطرح است که توت خشک درجه 1 را از …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید.